Aktualności

Akupresura twarzy – Warszawa, Rembertów

2019-04-01

Akupresura gwarantuje poprawę samopoczucia i wyglądu.

Akupresura to nic innego jak bezigłowa akupunktura. Podobnie jak refleksologia polega ona na uciekaniu konkretnych punktów znajdujących się na ciele przy użyciu palców. Reguluje ona zaburzone funkcjo organizmu oraz prowadzi do samoleczenia. Łagodzi dolegliwości bólowe, redukuje stres, wzmacnia odporność organizmu i poprawia krążenie krwi. Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł podjąć się tego zabiegu, mamy dla Ciebie dobrą nowinę – znajdziesz je nieopodal Warszawy Rembertów!

Akupresura twarzy Warszawa Rembertów

Akupresura twarzy nie tylko oferuje odprężenie i łagodzenie bólu głowy, ale i pozytywnie wpływa na wygląd. Tą metodą leczenia można z powodzeniem między innymi modelować owal twarzy, zmniejszać ilość zmarszczek, podnosić powieki oraz pozbywać się worków pod oczami. Większość punktów akupresurowych na twarzy znajduje się pod linią włosów na wysokości źrenic oraz w okolicach skroni. Zabieg akupresury twarzy jest przyjemny, niemniej – w przypadku natrafienia przez terapeutę na punkty, odpowiedzialne za chore narządy – można odczuwać ból. Zaletą tej metody leczenia jest to, że już po jednej wizycie można odczuć dużą zmianę, a po kilku zabiegach staje się ona już bardzo widoczna.

Akupresura Warszawa Rembertów

Akupresura pozytywnie wpływa na organizm człowieka w niemal każdym aspekcie. Zmniejsza bóle, odpręża, wzmacnia organizm, rozluźnia mięśnie, likwiduje problemy z jelitami, wspomaga odchudzanie, a nawet reguluje zaburzenia miesiączkowe. Zdecydowanie warto od czasu do czasu wybrać się na ten zabieg, bowiem wykonywany regularnie ma zbawienny wpływ na nasze samopoczucie oraz możliwości samoleczenia organizmu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi metodami leczenia. Centrum Medycyny Naturalnej i Odnowy Biologicznej TREA w Warszawie oferuje mnóstwo zabiegów alternatywnych, które poprawiają funkcjonowanie organizmu, kondycję fizyczną i przedłużają życie. Zachęcamy do zapoznania się z listą naszych terapii oraz masaży.

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

+(48) 22 623 02 58, 664 710 048

umawianie wizyt

Zadaj pytanie