Aktualności

Akupresura twarzy – Warszawa, Wawer

2019-03-13

Jak głosi legenda… Akupresura twarzy, to zabieg, z którego korzystać mogła tylko rodzina cesarska i szlachetnie urodzeni..

Jak głosi legenda… Akupresura twarzy, to zabieg, z którego korzystać mogła tylko rodzina cesarska i szlachetnie urodzeni w Japonii. Z biegiem lat, technika ta była cały czas udoskonalana. W ten sposób uzyskiwano najlepsze efekty, które wykorzystywano w przemyśle kosmetycznym. Zabiegi akupresury znane są od ponad 500 lat i cały czas podlegają doskonaleniu.

Akupresura – Warszawa, Wawer

Przysłowie, którym kierowała się stara Japonia mówi o tym, że ludzka twarz jest niczym otwarta księga, z której można wyczytać wszystko. Aby poznać to, co najważniejsze, należy kierować się trzema głównymi zasadami:

  1. So In – czynniki genetyczne i wrodzone, wywoływane są przez różne zmiany na skórze, piegi i rodzaj skóry (tłusta, sucha).
  2. Gai In – czynniki zewnętrzne występujące w środowisku, czyli nadmierne ciepło, wilgoć i suche powietrze.
  3. Nai In – czynniki wewnętrzne odpowiadające za równowagę emocjonalną, jak np. nadmiar smutku, melancholii, złości, strachu.

Zatem... Aby twarz była piękna, wyglądała na świeżą i pobudzoną, powyższe czynniki należy utrzymać w całkowitej równowadze za pomocą masażu. Wszystko to, ma oczywiście wpływ na cały organizm. Zostanie zmniejszone napięcie, będzie on zdrowszy, odmłodzony, zrelaksowany i zostanie poprawione krążenie.

Akupresura twarzy – Warszawa, Wawer

Jeśli jesteś osobą z konkretnymi potrzebami, możesz uciskać twarz, tylko w co niektórych miejscach, aby pobudzić ją do lepszego działania poszczególnych zmysłów i poprawić jej wygląd.

Lepsze spojrzenie – aby to osiągnąć, należy opuszkami palców, po obu stronach uciskać nasadę nosa, na wysokości oczu. Wówczas całe napięcie, jakie nagromadziło się w powiekach jest rozluźniane.

  • Gładkie czoło – za to odpowiedzialny jest płat czołowy. Należy łagodnie uciskać go opuszkami palców, w miejscu, gdzie kończą się włosy, w jednej linii ze źrenicami.
  • Promienna cera – by móc osiągnąć piękną cerę, należy opuszkami palców uciskać skronie.
  • Wyraźna twarz – chodzi tutaj o bardziej widoczny owal. Uzyskanie tego wymaga, by uciskać bruzdę, która zaczyna się przy kącikach ust i biegnie w stronę brody.

Podsumowując akupresurę twarzy... Jest przeznaczona dla osób, które chcą korzystać z naturalnych metod, by poczuć się zrelaksowanym i wyglądać dzięki nim pięknie. Jako Centrum Medycyny Naturalnej, jesteśmy w stanie, swoim klientom, zapewnić usługi najwyższej jakości. Nacisk kładziemy głównie na naturalność, bo uważamy, że jest to najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy sposób dla całego organizmu. Więcej informacji zamieściliśmy w ofercie na naszej stronie. Warszawa – Wawer – zaprasza!

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

+(48) 22 623 02 58, 664 710 048

umawianie wizyt

Zadaj pytanie