Aktualności

Akupresura twarzy Warszawa Bródno

2019-03-25

Jakie pozytywne rezultaty może przynieść delikatne uciskanie konkretnych punktów na twarzy, stopach i dłoniach?

Na twarzy, podobnie jak i na dłoniach i stopach, znajdują się zakończenia nerwowe. Ich pobudzanie poprzez dotyk może pozytywnie wpłynąć na funkcjonowanie całego organizmu. Ponadto specjalistyczne terapie z zakresu akupresury twarzy mogą pozwolić zachować jej młody wygląd na dłużej, a to za sprawą poprawy krążenia i lepszej elastyczności skóry. Dowiedz się więcej o tej metodzie i zapisz się na zabieg w naszym gabinecie.

Akupresura Warszawa Bródno

Akupresura to metoda, dzięki której można pozytywnie oddziaływać na całe ludzkie ciało. Podczas uciskania określonych punktów, w organizmie odblokowuje się przepływ energii, dzięki czemu wraca on do równowagi i może dążyć do samoregeneracji. Z pomocą podobnych zabiegów wiele osób pozbyło się różnych dolegliwości bólowych, chorób i nieprawidłowości w działaniu organów, poprawiło samopoczucie i pozytywnie wpłynęło na kondycję całego ciała.

Ucisk zakończeń nerwowych na stopach, dłoniach i twarzy umożliwia pobudzenie układu nerwowego, usprawnia krążenie krwi, a przy okazji także relaksuje pacjenta. Metoda ta jest używana od tysięcy lat, a współcześnie staje się coraz łatwiej dostępna dla osób w różnych częściach świata. Gabinet, który oferuje tego rodzaju zabiegi, znajduje się także w Warszawie – zapraszamy do Trea mieszkańców Bródna i innych dzielnic.

Akupresura twarzy Warszawa Bródno

Dzięki akupresurze twarzy można uzyskać wspaniałe efekty zdrowotne w obrębie całego ciała, a także estetyczne w obrębie samej twarzy. Metoda ta to jeden ze skutecznych sposobów odmładzania – naturalnie i bez ingerencji w ciało. Dzięki temu delikatnemu, precyzyjnemu uciskowi poprawia się ukrwienie skóry i jej napięcie, co pozytywnie wpływa na jej wygląd, zachowanie jej owalu, wygładzenie zmarszczek. Ten delikatny masaż daje zatem całą gamę korzyści. Nie można też zapominać o ogólnym stanie relaksacji i odprężenia, który odczuwalny jest po zabiegu. To także przekłada się na zdrowie, ponieważ niweluje stres i jego negatywny wpływ na całe ludzkie ciało i umysł.

Skorzystaj z terapii medycyny naturalnej. Jesteś mieszkańcem Bródna lub okolic? W Warszawie, w niedużej odległości od swojego miejsca zamieszkania, znajdziesz specjalizujący się w tym gabinet. Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminu wizyty. Więcej szczegółów chętnie przedstawimy telefonicznie.

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

+(48) 22 623 02 58, 664 710 048

umawianie wizyt

Zadaj pytanie