Aktualności

Akupresura twarzy Warszawa Praga

2019-03-12

Akupresura – delikatna terapia, dzięki której pozbędziesz się wielu uciążliwych dolegliwości.

Akupresura to jedna z najstarszych metod leczniczych na świecie. Stymulowanie dotykiem określonych części na ciele pozwala odblokować przepływ energii i sprawić, że ciało wraca do równowagi, funkcjonuje harmonijnie, a różne choroby i dolegliwości stopniowo znikają. Choć brzmi to magicznie jest, to efekt potwierdzony tysiącami przypadków wyleczonych z różnych dolegliwości pacjentów. Ciało człowieka to rozbudowany system połączonych ze sobą organów i układów. Wystarczy wiedzieć, które miejsca na ciele pobudzić, aby pozytywnie wpłynąć na inne, a organizmowi umożliwić powrót do homeostazy, która jest jego naturalnym, pierwotnym stanem - zaburzanym niestety przez wiele zewnętrznych czynników.

Akupresura Warszawa Praga

Specjaliści od akupresury wykorzystują specjalistyczną wiedzę na temat anatomii, biologii i fizjologii człowieka, aby odpowiednio stymulować określone punkty na ciele i za ich pośrednictwem wpływać na funkcjonowanie narządów i układów. Delikatny ucisk precyzyjnie wyznaczonych miejsc na twarzy, stopach lub dłoniach pozwala osiągnąć zachwycające efekty zdrowotne. Dzięki akupresurze z ciała można pozbyć się toksyn, można rozluźnić różne napięcia mięśni, ukoić układ nerwowy, wzmocnić układ odpornościowy, wyregulować gospodarkę hormonalną i metabolizm oraz poprawić ogólne samopoczucie fizyczne i psychiczne. Uzyskanie równowagi w ciele to pierwszy i podstawowy warunek zdrowia. To założenie leży u podstaw wielu terapii wywodzących się z naturalnej medycyny chińskiej, w tym także akupresury.

Akupresura twarzy Warszawa Praga

W naszym gabinecie oferujemy między innymi akupresurę twarzy. Delikatny dotyk i ucisk określonych punktów w obrębie głowy to zabieg bezpieczny, relaksujący, nieinwazyjny, a jednocześnie niezwykle skuteczny. Do zabiegu nie trzeba się w żaden sposób przygotowywać. Podczas pierwszej wizyty, po dokładnym wywiadzie i badaniu, ustalany jest zakres i sposób działania terapeutycznego, określana jest ilość zabiegów potrzebnych do osiągnięcia pożądanego efektu oraz przedstawione są dokładne informacje na temat tego, jak terapia będzie przebiegała i jak docelowo wpłynie na ciało. Dlatego wszystkich mieszkańców Pragi oraz całej Warszawy gorąco zachęcamy do kontaktu z naszym gabinetem. Dzięki terapii manualnej i akupresurze twarzy można odzyskać zdrowie i dobre samopoczucie w naturalny i łagodny sposób.

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

+(48) 22 623 02 58, 664 710 048

umawianie wizyt

Zadaj pytanie