Aktualności

Akupresura twarzy Warszawa Tarchomin

2019-04-18

Delikatny masaż twarzy i jego niezwykły wpływ na cały organizm.

Wszystkie części i narządy w ciele człowieka są połączone ze sobą za pomocą układu nerwowego. Zakończenia nerwowe znajdują się między innymi na stopach, dłoniach oraz twarzy, a ich odpowiednia stymulacja poprzez dotyk może wpłynąć na kondycję i funkcjonowanie pozostałych części ciała. Na podstawie wiedzy z zakresu anatomii i fizjologii człowieka opracowano różnorodne terapie manualne, które pozytywnie wpływają na zdrowie i samopoczucie. Jedną z nich jest akupresura, czyli rodzaj masażu – ucisku, którego celem jest właśnie wysyłanie impulsów poprzez połączenia nerwowe oraz stymulacja organizmu do samoregeneracji.

Akupresura Warszawa Tarchomin

Akupresura to metoda pochodząca ze starożytnych Chin. Zgodnie z jej założeniami, uciskanie określonych punktów na stopach, dłoniach i twarzy, czyli tam, gdzie znajdują się zakończenia nerwowe, może przywrócić konkretny częściom i narządom równowagę, którą utraciły. Zablokowanie procesów fizjologicznych często skutkuje różnymi dolegliwościami i może prowadzić do rozwoju groźnych chorób. Dlatego ważne jest, aby je wyregulować i pozwolić organizmowi wrócić do pierwotnego stanu homeostazy.

Akupresura twarzy Warszawa Tarchomin

Jednym z rodzajów akupresury jest akupresura twarzy. Stymulacja zakończeń nerwowych znajdujących się w tej okolicy może pozytywnie wpłynąć na zdrowie i samopoczucie pacjenta. Efekty pojawiają się zarówno dzięki generowaniu impulsów płynących do całego ciała, jak i dzięki charakterystyce zabiegu przybierającego formę delikatnego, relaksującego masażu. Co więcej, masaż poprawia krążenie w okolicach twarzy, co przekłada się na zdrowszy wygląd skóry, jej uelastycznienie i odżywienie. Jest to więc metoda, która jednocześnie przynosi efekty estetyczne.

Dzięki tej terapii można pozbyć się różnorodnych dolegliwości (np. związanych z narządami wewnętrznymi), złagodzić lub wyeliminować ból głowy, zredukować stres, zrelaksować się. W dzisiejszych czasach, gdy większość z nas prowadzi zabiegany tryb życia, taka chwila dla siebie może być także zbawienna dla umysłu.

Zapraszamy mieszkańców Tarchomina, jak i innych dzielnic Warszawy, do skorzystania z zabiegów z zakresu akupresury twarzy w naszym gabinecie. Dodatkowe informacje można znaleźć na naszej stronie lub uzyskać kontaktując się z nami – telefonicznie, mailowo lub odwiedzając nas osobiście. Gorąco polecamy i zapraszamy!

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

+(48) 22 623 02 58, 664 710 048

umawianie wizyt

Zadaj pytanie