Aktualności

Akupresura twarzy Warszawa Wola

2018-12-28

Akupresura i akupresura twarzy to metody, na które chętnie decyduje się coraz więcej osób.

Akupresura to starożytna metoda lecznicza, która wywodzi się z Chin. Już 7 tysięcy lat temu Chińczycy stosowali tę metodę manualną w celu poprawiania stanu zdrowia, pozbywania się dolegliwości bólowych i różnych problemów zdrowotnych. Dziś można z jej pomocą nie tylko poprawić sobie samopoczucie, ale także opóźnić procesy starzenia i odmłodnieć. Brzmi zachęcająco?

Akupresura Warszawa Wola

Akupresura polega na dotykaniu różnych miejsc na ciele człowieka w taki sposób, aby odpowiednio symulować obwodowy i ośrodkowy układ nerwowy. Uciskane miejsca znajdują się na zakończeniach nerwowych na całym ciele. Można ich dotykać na wiele sposobów: uciskając, masując, głaszcząc. Odpowiednio dobrany dotyk powoduje powstanie impulsów nerwowych, które są przenoszone do ośrodkowego układu nerwowego, a potem kory mózgowej. Następnie przekierowywane są drogami nerwowymi do chorego narządu w ciele. Dzięki temu dolegliwości bólowe się zmniejszają, a narząd stopniowo wraca do stanu równowagi.

Akupresura twarzy Warszawa Wola

Ta starożytna metoda wykorzystywana jest w obrębie całego ciała i zachwala ją bardzo wiele osób. Wyodrębniły się z niej także inne, skupione na poszczególnych strefach w ciele rodzaje zabiegów, np. akupresura twarzy. Na twarzy także znajdują się zakończenia nerwowe. Ich delikatne uciskanie może wpłynąć na poprawę kondycji skóry. Ucisk o różnej intensywności oraz dobrany indywidualnie sposób masażu pozwala między innymi na:

  • spłycenie zmarszczek,

  • zwiększenie jędrności skóry,

  • poprawę wyglądu (rozjaśnienie) cery,

  • zniwelowanie worków pod oczami.

Podczas zabiegów mięśnie twarzy stopniowo się wzmacniają i podnoszą, co wpływa na ujędrnianie się skóry. Tkanka skórna pobudzana jest do samoregeneracji. Nie bez powodu akupresura twarzy jest uważania przez wiele osób za skuteczny zabieg odmładzający. Dzięki zabiegom znikają ślady przemęczenia, twarz przestaje być nadmiernie napięta i staje się wypoczęta, a cera nabiera blasku.

Jeśli mieszkasz w Warszawie na Woli i szukasz w swojej najbliższej okolicy gabinetu, który zajmuje się akupresurą i akupresurą twarzy, to doskonale trafiłeś. Możesz w każdej chwili skontaktować się z nami i umówić na zabieg. Opowiemy Ci więcej o stosowanych metodach i o tym, jakie są ich efekty, a później przekonasz się na własnej skórze o skuteczności zabiegów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

+(48) 22 623 02 58, 664 710 048

umawianie wizyt

Zadaj pytanie