Aktualności

Akupresura twarzy Warszawa Żoliborz

2019-02-21

Akupresura – magiczna moc delikatnego dotyku.

Wśród starożytnych chińskich metod leczniczych ważne miejsce zajmuje akupresura. Jest to technika  manualna polegająca na różnorodnych formach dotyku ręką, np. na uciskaniu, gładzeniu czy delikatnym opukiwaniu określonych miejsc na stopach, rękach czy twarzy. To właśnie na tych częściach ciała zlokalizowana jest większość punktów akupresurowych, których stymulacja może poprawić kondycję całego organizmu.

Akupresura Warszawa Żoliborz

Jakie efekty daje akupresura? Podobnie jak inne metody wywodzące się z tradycyjnej medycyny chińskiej, ta także oparta jest na założeniu, że w organizmie człowieka znajduje się energia witalna, której właściwy przepływ gwarantuje zdrowie i dobre samopoczucie. Gdy pojawiają się jakiekolwiek blokady utrudniające przemieszczanie się energii, skutkuje to chorobami, bólem, zaburzeniami w funkcjonowaniu organów.

Uciskanie określonych miejsc na ciele – w tym przypadku na stopach, dłoniach czy twarzy – pomaga odblokować przepływ energii i przywrócić organizmowi równowagę oraz wspomóc jego procesy samoleczenia. Akupresura stymuluje także wydzielanie endorfin – hormonów, które bezpośrednio przekładają się na dobre samopoczucie i pozytywnie wpływają na cały organizm.

Akupresura pomaga w czysto fizycznych dolegliwościach: bólach głowy i kończyn, bólach żołądka i innych narządów wewnętrznych, problemach trawiennych, dolegliwościach związanych z przeziębieniami i infekcjami. Pomaga także osobom walczącym z nadwagą, z uzależnieniami, z astmą czy alergiami. Przynosi ulgę przy gorszym samopoczuciu psychicznym, problemach z koncentracją, stresem, pamięcią czy bezsennością. Może zatem stać się remedium na wiele problemów zdrowotnych i psychicznych, które dotykają nas w codziennym życiu.

Akupresura twarzy Warszawa Żoliborz

W naszym gabinecie można skorzystać z zabiegów z zakresu akupresury, w tym między innymi akupresury twarzy. Jest to wyjątkowa metoda, która nie tylko daje efekty lecznicze, ale także pomaga zrelaksować się i odpocząć. Delikatny dotyk twarzy ma wspaniały wpływ na samopoczucie, zwiększa poczucie bezpieczeństwa, umożliwia pozbycie się nadmiernego stresu oraz skupienie się na czystej przyjemności i relaksie.

Zapraszamy mieszkańców Żoliborza do odwiedzenia gabinetu Trea w Warszawie. Każdy może skorzystać z cennej starożytnej wiedzy, którą udało się posiąść pracującym u nas specjalistom. Pozwól sobie poczuć się lepiej w swoim ciele. Zapraszamy na zabiegi!

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

+(48) 22 623 02 58, 664 710 048

umawianie wizyt

Zadaj pytanie