Aktualności

Biorezonans – Warszawa, Wawer

2018-12-11

Biorezonans - czyli wykorzystywanie wibracji elektromagnetycznych do diagnostyki i leczenia chorób.

Człowiek nie jest istotą idealną. Został skonstruowany tak, aby poznawać świat poprzez różne bodźce. Ma to jednak związek z tym, że w wyniku różnych sytuacji, mogą powstać różne problemy,  które będą dotykać różnych układów. W dzisiejszym artykule, dowiemy się nieco na temat biorezonansu magnetycznego i nietolerancji pokarmowej, z którą zapewne boryka się niejeden mieszkaniec Warszawy. Zdrowie powinno stawiać się na pierwszym miejscu, dlatego też trzeba mieć na uwadze możliwości, które pomogą rozwiązać niechciane schorzenia. Bardzo dobrym rozwiązaniem, mogą w tym przypadku okazać się alternatywne metody terapeutyczne, które sprawią, że organizm będzie o wiele lepiej funkcjonował i zachowa równowagę psycho-fizyczną.

 Vega Test: Warszawa - Wawer

Medycyna naturalna obecnie pozwala wykryć różne dolegliwości, które powstały w wyniku rozregulowania funkcji organizmu. Mają na to wpływ: toksyny, patogeny, stres, niedobory, czy też brak równowagi energetycznej w ciele. Metodą, która pomoże ustalić to wszystko, może okazać się Vega Test. Pomaga on uzyskać diagnozę, która została oparta na koncepcji J. Jonaša. Wszystko to opiera się na zmianach, jakie zachodzą w organizmie, zaburzeniach. Podczas takiego testu można sprawdzić np.:

 • infekcje przewlekłe
 • zaburzenia metabolizmu
 • toksyny i neurotoksyny
 • bciążenia emocjonalne
 • autoalergię
 • błędy żywieniowe
 • wolne rodniki
 • toksyny z jelit
 • stres oksydacyjny
 • obciążenie geopatyczne
 • obciążenie stresem

Taki test można wykonać również u dziecka, przy użyciu aparatu Salvia. Pomiar jest zależny od współpracy z dzieckiem.
 

Nietolerancja pokarmowa w Warszawie - Wawer

Nietolerancja pokarmowa, często mylona jest z alergią pokarmową. Objawy jednak są nieco inne. W przypadku tej pierwszej, występuje o wiele częściej. Jest zauważalna, lecz z opóźnieniem (nawet kilkugodzinnym), po spożyciu danego produktu. Same objawy mogą być nieco dręczące, gdyż walka z nimi, przeciąga się zwykle do kilku godzin. Nietolerancja pokarmowa dotyka produktu, bądź ich określonej grupy, co znacznie utrudnia dotarcie do tego, co nietolerancję wywołało.

Biorezonans – Warszawa, Wawer

Tutaj warto zastanowić się w ogóle nad tym, czym jest biorezonans magnetyczny. Medycyna w dzisiejszych czasach, posunęła się mocno do przodu, dzięki postępowi technologicznemu. Birezonans jest to metoda, którą wymyślono na początku XX wieku. Opiera się na filozofii medycyny chińskiej – akupresurze. W dziedzinie tej wykorzystuje się wibracje elektromagnetyczne, których zadaniem jest diagnostyka i leczenie chorób. My, jako Centrum Medycyny Naturalnej i Odnowy Biologicznej, świadczymy tego rodzaju usługi. Mają one na celu poprawić funkcjonowanie całego organizmu i pomóc mu uzyskać odpowiednią równowagę. Można nas znaleźć na sporym terenie Warszawy, w tym na dzielnicy Wawer. Biorezonansu nie trzeba się obawiać. Badanie jest bezbolesne i odbywa się na siedząco. Może być odczuwalne jedynie mrowienie w rękach, którymi należy trzymać metalowe końcówki podłączone do aparatury. Wszystko może trwać około dwóch godzin, zależne jest to jednak od tego, jak bardzo rozległe są u pacjenta problemy zdrowotne. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu!

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

+(48) 22 623 02 58, 664 710 048

umawianie wizyt

Zadaj pytanie