Aktualności

Biorezonans i nietolerancja pokarmowa – Warszawa, Śródmieście

2019-04-30

Wyeliminuj alergeny ze swojego życia!

Nietolerancje pokarmowe dotyczą niemal każdego, jednakże nie wszyscy zdają sobie z niej sprawę. Ich objawami mogą być choroby układu oddechowego, zmiany skórne, depresja, migreny, nadwaga i otyłość, cukrzyca, a także choroby autoimmunologiczne (np. choroby tarczycy), stwardnienie rozsiane oraz znacznie więcej. Dolegliwości z powodu nietolerancji żywieniowych może dotyczyć całego organizmu i być przyczyną wielu chorób. Dlatego też, niezależnie od wieku, warto wykonać test, aby uniknąć ciągłego chorowania.

Vega Test Warszawa Śródmieście

Bardzo skuteczną metodą na rozpoznanie nietolerancji pokarmowych jest test na biorezonansie. Badanie to polega na pomiarze elektromagnetycznych konkretnych alergenów oraz porównaniu ich z częstotliwościami organizmu pacjenta. W ten sposób można szybko określić, co oraz w jakim stopniu danej osobie szkodzi, dzięki czemu od razu jasne jest, czego powinno się unikać. Niestety, to badanie nie potrafi określić, czy jest to alergia natychmiastowa czy opóźniona, niemniej dzięki niej można zacząć leczenie – a rozpoczyna się je od wyeliminowania najsilniejszych alergenów z diety. Dobrym rozwiązaniem jest wykonanie także Vege Testu, które pozwalają uzyskać pewność, na co jest się uczulonym. Pozwala to zadbać lepiej o zdrowie oraz – przede wszystkim – pozwala na całkowite wykluczenie alergii natychmiastowych, które mogą doprowadzić do wstrząsu anafilaktycznego.

Nietolerancja pokarmowa Warszawa Śródmieście

Wykonanie biorezonansu to możliwość precyzyjnego zdiagnozowania nietolerancji pokarmowych. Dotyczy to między innymi produkty z mleka krowiego oraz mniej popularnych alergenów, jak alkohol, cola, przyprawy oraz znacznie więcej. Taki szczegółowy test pozwala na dokładną diagnozę oraz wyeliminowanie danych, nieprzyjemnych objawów, jak choćby jelito drażliwe czy atopowe zapalenie skóry.

Biorezonans Warszawa Śródmieście

Biorezonans oraz inne badania na nietolerancje i alergie pokarmowe możesz wykonać w Warszawie. Zapraszamy do Centrum Medycyny Naturalnej i Odnowy Biologicznej TREA, gdzie wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy przeprowadzą dla Ciebie test. Gwarantujemy pełen komfort oraz zadowolenie z naszych zabiegów. Zachęcamy do kontaktu!

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

+(48) 22 623 02 58, 664 710 048

umawianie wizyt

Zadaj pytanie