Aktualności

Biorezonans nietolerancja pokarmowa – Warszawa Wilanów

2019-08-21

Poznaj samego siebie i własne dolegliwości i wyrpóbuj medycynę naturalną!

Dzisiaj, zdrowie dla wielu jest najważniejsze. Dlatego też… Co rusz spotykamy się z najróżniejszymi metodami, które pomagają odkryć zmiany chorobowe, czy też problemy, jakie występują w naszym organizmie. Coraz więcej korzysta się z metod niekonwencjonalnych. Jest to sposób, na dokładniejsze poznanie problemu i forma leczenia, która pozwala, wyleczyć więcej, niż jedno schorzenie za jednym razem. Nie każdy ma jednak zaufanie do takich metod, ponieważ na starcie stwierdza, że jest to nieprawdziwe. Zdanie ulega zmianie dopiero w momencie, w którym zdecydowaliśmy się skorzystać z takich usług. Czasami lepiej spróbować, niż od razu spisywać coś takiego na stratę.

Vega Test Warszawa Wilanów

Jedną takich właśnie metod jest Vega Test, czyli elektroakupunkturowa diagnostyka. Celem tego jest badanie reakcji w układzie nerwowym. Podczas zabiegu, dotyka się elektrodą dłoni, w miejscach, gdzie występują punkty akupunkturowe. Wspomniana dioda, jest podpięta do urządzenia, w którym zostały zaprogramowane choroby i patogeny z ich częstotliwościami. Coś takiego jest niewskazane tylko dla osób, które mają rozrusznik serca.

Jak wiadomo, czasami ciężko jest dotrzeć do głównej przyczyny problemu zdrowotnego. Dzięki Vega Testowi można rozwiać wiele wątpliwości. Tego typu usługi świadczymy na terenie całej Warszawy, w tym także na Wilanowie

Nietolerancja pokarmowa Warszawa Wilanów

Dzięki naszym metodom, będziesz w stanie odkryć własne nietolerancje pokarmowe oraz inne dolegliwości, jak np. problemy trawienne, bądź wszelkie alergie. Wszystko może być bowiem związane z tym, co spożywasz, dlatego warto udać się na badania, aby zweryfikować własny stan zdrowia. W ten sposób unikniesz wielu problemów zdrowotnych, z jakimi borykasz się każdego dnia. Do badań pod kątem nietolerancji pokarmowej zapraszamy wszystkich mieszkańców Wilanowa i okolic.

Biorezonans Warszawa Wilanów

Oprócz tego, nasz gabinet został wyposażony także w biorezonans. Jest to wspaniała i jedna z bardziej nowoczesnych metod, która pozwala wykonać diagnostykę w dziedzinie medycyny naturalnej. Całe badanie polega na wibracjach elektromagnetycznych, dzięki którym można wykryć  przeróżne dolegliwości. Warto postawić zdrowie na pierwszym miejscu i odciążyć swój organizm. W ten sposób nie tylko odzyskamy lepszą formę ale i odczujemy wyraźną ulgę, co poskutkuje znaczną poprawą samopoczucia.

Medycyna naturalna – nasza oferta

Jeżeli chcesz zadbać o swoje zdrowie i dowiedzieć się wreszcie jak funkcjonuje Twój organizm, możesz już dziś odwiedzić nasz gabinet w Warszawie. Zachęcamy do wzięcia udziału we wszystkich zabiegach medycyny naturalnej. W szczególności polecamy akupunkturę, terapie manualne i odmładzające. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

+(48) 22 623 02 58, 664 710 048

umawianie wizyt

Zadaj pytanie