Aktualności

Biorezonans, nietolerancja pokarmowa - Warszawa, Rembertów

2018-12-12

Nietolerancje pokarmowe potrafią doprowadzić do szeregu chorób przewlekłych. Nasze badania je wykryją!

Badania obciążeń organizmu, alergii oraz wszelkich nietolerancji pokarmowych są niezwykle ważne dla prawidłowego funkcjonowania każdego człowieka. Dieta, która wykluczy szkodliwe składniki/alergeny potrafi zdziałać najprawdziwsze cuda. Często to właśnie nieodpowiednie żywienie jest skutkiem nawracających migren, problemów skórnych, otyłości, a nawet depresji i zaburzeń nastroju. Jeśli zauważyłeś u siebie niepokojące objawy, a zwykłe leczenie nie pomaga – warto wykonać Vega Test oraz biorezonans w profesjonalnym gabinecie. Na czym polegają te badania? Jaki jest ich cel? Gdzie można wykonać je w Warszawie? Odpowiedzi znajdziesz w poniższym artykule!

Biorezonans Warszawa Rembertów

Vega Test pozwala dowiedzieć się, gdzie w organizmie wystąpiły zmiany oraz czym są spowodowane. Mogą to być zarówno patogeny toksyny, jak i stres oraz emocje, które utrudniają mu powrót do równowagi, a tym samym powodują problemy trawienne, senność lub inne nieprzyjemne przypadłości. Badanie jest bezpieczne – polega na przyłożeniu sondy do punktów biologicznie aktywnych, które znajdują się m.in. na dłoniach. Biorezonans pozwala wykryć różnego rodzaje infekcje, ogniska zakaźne, zakwaszenie organizmu, obciążenia emocjonalne, toksyny i neurotoksyny, obciążenia geopatyczne, zaburzenia pracy w układach i narządach, niedobory minerałów i witamin oraz nietolerancje i alergie pokarmowe.

Nietolerancja pokarmowa Warszawa Rembertów

Nietolerancja pokarmowa może być niezwykle niebezpieczna dla organizmu. Jej objawami mogą być m.in. migreny, biegunki, zaparcia, wzdęcia, bóle brzucha, bóle mięśniowe i stawowe, nadwaga, otyłość, nadciśnienie tętnicze, problemy skórne, a także niepłodność i depresja. Nieleczone nadwrażliwości pokarmowe mogą doprowadzić do rozwoju przewlekłego stanu zapalnego w organizmie, które może skutkować rozwojem chorób autoimmunologicznych – może być nawet procesu nowotworowego! Leczenie nietolerancji pokarmowej polega na stworzeniu zbilansowanej diety eliminacyjno-rotacyjnej, która wykluczy szkodliwe substancje. Wcześniej – naturalnie – należy wykonać diagnostykę utajnionych reakcji na pokarmy.

Biorezonans Warszawa Rembertów

Diagnostyka biorezonansowa pozwala właściwie określić alergie pokarmowe, które są powodem wielu różnych dolegliwości (wspomnianych wcześniej), często niekojarzonych z alergiami. Badanie jest nieinwazyjne, a pozwala wykluczyć wiele, różnorodnych alergenów, m.in. produkty z mleka krowiego, koziego i owczego, zboża, przyprawy, ryby, mięso, warzywa, stymulanty (np. kakao, kawa), owoce, orzechy, napoje i inne, znacznie rzadziej stosowane produkty żywieniowe. Test jest niezwykle szczegółowy i szeroki, dzięki czemu diagnoza jest dokładna.

Test na nietolerancję pokarmową i VEGA Test (Biorenozans) wykonasz w placówce TREA w Warszawie. Nasze Centrum Medyczny Naturalnej i Odnowy Biologicznej z przyjemnością zadba o Twoje zdrowie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług oraz informacjami o naszej placówce. W razie pytań – serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

+(48) 22 623 02 58, 664 710 048

umawianie wizyt

Zadaj pytanie