Aktualności

Biorezonans nietolerancja pokarmowa Warszawa Bródno

2019-03-19

Na czym polega biorezonans? Czym jest Vega Test? Dowiedz się więcej i znajdź sposób na powrót do zdrowia.

Medycyna konwencjonalna i jej metody diagnostyczne nie zawsze są w stanie właściwie wskazać przyczyny dolegliwości. Niekiedy lekarze trafiają na "ślepy zaułek", ponieważ mimo zastosowania zalecanych metod leczenia, dolegliwości organizmu nie ustępują lub pojawiają się kolejne. Dlatego tak ważne jest, aby znaleźć pierwotną przyczynę chorób i zaburzeń w organizmie. Bardzo często skuteczna w takich przypadkach okazuje się metoda biorezonansu. Na podstawie odpowiednio przeprowadzonych testów diagnostycznych można wskazać, gdzie w organizmie pojawiają się nieprawidłowości i lepiej dobrać metody leczenia.

Vega Test Warszawa Bródno

Nowoczesną i bardzo skuteczną metoda diagnostyczną jest tak zwany Vega Test – test obciążeń organizmu. Dzięki niemu można wykryć między innymi:

  • obecność wirusów, pasożytów, bakterii i grzybów,

  • ogniska zakaźne,

  • toksyny i neurotoksyny,

  • zaburzenia kwasowości,

  • obciążenia geopatyczne (wynikające m.in. z narażenia na promieniowanie),

  • niedobory minerałów i witamin,

  • nietolerancje pokarmowe i alergie.

W ogromnej części przypadków to właśnie wyżej wymienione nieprawidłowości są źródłem chorób. Dopiero ich eliminacja pozwala na całkowite wyleczenie.

Biorezonans Warszawa Bródno

Biorezonans jest metodą nieinwazyjną i bezpieczną. Specjalna sonda jest przykładana przez diagnostę do określonych miejsc na ciele (np. na dłoniach), jednak nie jest to bolesne ani nieprzyjemne. Do badania nie trzeba przygotowywać się w żaden szczególny sposób – wystarczy przed badaniem nie spożywać posiłków, nie pić kawy ani napojów energetycznych oraz przez dwa dni unikać alkoholu. Przed samym badaniem natomiast zalecane jest wypicie 1-2 szklanki wody. Ta metoda diagnostyczna dostępna jest w Warszawie – także w okolicach Bródna. Zachęcamy więc wszystkich lokalnych mieszkańców do zapoznania się z ze szczegółami oferty.

Nietolerancja pokarmowa Warszawa Bródno

To, czego dostarczamy naszemu organizmowi w pożywieniu, wpływa na jego funkcjonowanie i zdrowie. Dlatego tak ważne jest odpowiednie dobranie diety do indywidualnych potrzeb i ograniczeń. Często pojawiające się nietolerancje pokarmowe mogą znacznie utrudnić odpowiednie odżywienie ciała, a to z kolei z czasem przekłada się na różne niedobory prowadzące do chorób. Wskazanie nietolerancji pokarmowych i alergii pomaga ułożyć dietę i lepiej zadbać o ciało w pełnym znaczeniu. Dlatego warto skorzystać z metody biorezonansu i odpowiedzieć się na temat swojego organizmu najwięcej jak to możliwe, także w zakresie nietolerancji pokarmowej.

To oczywiście tylko jeden z aspektów, które bada się za pomocą tej metody. Więcej informacji na temat diagnostyki prowadzonej w naszym gabinecie chętnie przedstawimy telefonicznie lub osobiście. Zapraszamy zainteresowanych mieszkańców Bródna i okolic do kontaktu z naszym gabinetem i mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli jak najlepiej zadbać o zdrowie zgłaszających się do nas osób.

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

+(48) 22 623 02 58, 664 710 048

umawianie wizyt

Zadaj pytanie