Aktualności

Biorezonans nietolerancja pokarmowa Warszawa Praga

2019-03-05

Dzięki nowoczesnym metodom diagnostycznym możesz pozbyć się wielu dolegliwości i problemów zdrowotnych.

Zastanawiasz się, dlaczego kondycja Twojego ciała ostatnio się pogorszyła, czujesz się słabszy, masz problemy z żołądkiem, cierpisz na bóle głowy? Przyczyna może leżeć w obecności toksyn lub pasożytów w organizmie. Sposobem, aby to sprawdzić, jest Vega Test, z którego możesz skorzystać w naszym gabinecie.

Vega Test Warszawa Praga

Vega Test, inaczej Test Wegetatywno-Rezonansowy WRT, to metoda diagnostyczna wykorzystywana od lat 70. XX wieku. Na czym polega? Terapeuta przeprowadzający test wyszukuje jeden biologicznie aktywny punkt na palcach dłoni. Za pomocą aktywnej elektrody poprzez ten właśnie punkt wprowadzane są do organizmu specjalne wibracje, a następnie otrzymuje się rezonans, na podstawie którego można ocenić kondycję poszczególnych części i organów ciała. Dzięki precyzyjnemu dobraniu punktu reprezentatywnego dla całego organizmu można uzyskać bardzo dokładne informacje o pracy układów i narządów, a także wskazać różne patologie i nieprawidłowości, np. występowanie pasożytów, nadmiar toksyn, obecność grzybów czy wirusów.

Biorezonans Warszawa Praga

Wykonywany w ten sposób biorezonans ma wiele zalet. Przede wszystkim pozwala zdiagnozować problemy w organizmie, które przekładają się na powstawanie chorób, rozregulowanie funkcji organizmu, gorsze samopoczucie. Po drugie, jest to metoda bezinwazyjna i całkowicie bezpieczna, która pozwala uniknąć innych, nierzadko drogich i stresujących badań diagnostycznych. Dzięki biorezonansowi można wykryć przyczynę różnych dolegliwości pacjenta, zarówno fizycznych (choroby skóry, problemy poruszaniem się, choroby serca, problemy z układem oddechowym i hormonalnym), jak i psychicznych (gorsze samopoczucie, problemy z koncentracją, nerwica, depresja). Dzięki odpowiednio postawionej diagnozie można wyeliminować patogeny i przywrócić organizmowi równowagę.

Biorezonans to metoda dostępna w Warszawie – w okolicach Pragi możesz z niej skorzystać w gabinecie Trea - serdecznie zapraszamy do kontaktu i umówienia wizyty.

Nietolerancja pokarmowa Warszawa Praga

Źródłem wielu problemów w organizmie jest także nietolerancja pokarmowa. To, czego dostarczamy naszemu organizmowi z pożywieniem, jak i jego zdolność do przyswajania poszczególnych substancji odżywczych, może przekładać się na kondycję całego ciała – w końcu każda komórka potrzebuje właściwego odżywienia. Przy niepokojącym stanie zdrowia warto przede wszystkim przeprowadzić testy na nietolerancję pokarmową, gdyż może się okazać, że to tutaj tkwi sedno problemu. Test przeprowadzany jest na próbce krwi (pobiera się ją z opuszka palca). Podczas badania laboratoryjnego wykrywane są swoiste przeciwciała IgG, które organizm wytwarza przeciwko alergenom zawartym w żywności. Na tej podstawie możliwe jest opracowanie spersonalizowanego, optymalnego planu żywieniowego wykluczającego z diety szkodliwe dla danej osoby składniki.

Mieszkańców Pragi i innych dzielnic Warszawy gorąco zachęcamy do skorzystania z testów na nietolerancję pokarmową w naszym gabinecie - czekamy na kontakt!

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

+(48) 22 623 02 58, 664 710 048

umawianie wizyt

Zadaj pytanie