Aktualności

Biorezonans nietolerancja pokarmowa Warszawa Tarchomin

2019-04-02

Jak wykryć w organizmie nietolerancje pokarmowe, obecność pasożytów lub toksyn? Odpowiedzią jest biorezonans.

Nie jet łatwo utrzymać cały organizm w równowadze i zdrowiu. Nawet jeśli dbamy o siebie – odpowiednio się odżywiamy, uprawiamy aktywność fizyczną, dużo śpimy i staramy się przebywać na świeżym powietrzu – może się okazać, że coś w naszym ciele zaczyna szwankować. Pojawiają się problemy trawienne, kłopoty z zasypianiem, gorsze samopoczucie, trudności w koncentracji czy zapamiętywaniu. Mogą to być objawy wielu dolegliwości, ale bardzo często wszystko zaczyna się w naszym układzie trawiennym. Jeśli organizm nie otrzymuje składników odżywczych, których potrzebuje, lub jakieś składniki mu szkodzą, z czasem zaczyna się to przejawiać w kłopotach zdrowotnych. Podobnie jest wtedy, gdy w organizmie pojawiają się toksyny lub pasożyty.

Vega Test Warszawa Tarchomin

Skutecznym sposobem wykrywania tego rodzaju nieprawidłowości jest Vega Test – Vegetative Reflex Test opracowany przez niemieckiego lekarza Helmuta Schimmela, oparty na metodzie biorezonansu. Po kilkudziesięciominutowym badaniu, które polega na wprowadzeniu do organizmu wibracji i odczycie informacji zwrotnych, możliwe jest wykrycie pasożytów, toksyn, stanów zapalnych, zaburzeń w metabolizmie czy nietolerancji pokarmowych. Na podstawie takich informacji można następnie podjąć działania, które przywrócą organizmowi równowagę.

Nietolerancja pokarmowa Warszawa Tarchomin

Nietolerancje pokarmowe i alergie bardzo często są przyczyną złego samopoczucia, a także znacznie bardziej rozległych i poważnych problemów zdrowotnych. Fizyczne objawy, takie jak problemy trawienne, osłabienie, obrzęki czy zmiany dermatologiczne, są znakiem, że w organizmie zachwiana jest równowaga niezbędna do jego zdrowego funkcjonowania. Odnalezienie przyczyny tego zachwiania jest kluczowe, a możliwe jest właśnie dzięki biorezonansowi. Badaniu w tym zakresie mogą się poddać mieszkańcy Warszawy, między innymi Tarchomina, ponieważ w pobliskim gabinecie Trea dysponujemy nowoczesnymi technikami stosowanymi w medycynie naturalnej na całym świecie. Niektórzy nie wierzą w ich skuteczność – zwykle jednak są to osoby, które same nie miały okazji lub chęci z nich skorzystać. Wystarczy jednak poddać się badaniu, aby przekonać się, że sceptycy nie mają racji.

Biorezonans Warszawa Tarchomin

Wyniki biorezonansu oraz innych badań dają bardzo ważne informacje na temat wszelkich zaburzeń w organizmie. Dzięki temu można dobrać terapie eliminujące pojawiające się dolegliwości. Metody, które wykorzystujemy, są nieingerujące i bezpieczne, a przede wszystkim skuteczne, o czym przekonały się już dziesiątki pacjentów naszego gabinetu oraz tysiące ludzi na całym świecie. Dlatego zapraszamy mieszkańców Warszawy – Tarchomina i innych dzielnic – do skorzystania z naszych usług w tym zakresie. W ciągu kilkudziesięciu minut można uzyskać obraz tego, co w organizmie działa nie tak, po czym podjąć realne działania mające na celu poprawę zdrowia. Czekamy na kontakt!

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

+(48) 22 623 02 58, 664 710 048

umawianie wizyt

Zadaj pytanie