Aktualności

Biorezonans nietolerancja pokarmowa Warszawa Wola

2018-12-12

Jakie dolegliwości można zdiagnozować dzięki biorezonansowi oraz Vega Testom?

Od naszej diety zależy bardzo wiele. Pokarmy, które przyjmujemy, nie tylko dają ciału energię do codziennego funkcjonowania, ale też stają się budulcem dla organizmu. Dlatego niezwykle ważne jest to, aby zdrowo się odżywiać – aby posiłki były odpowiednio zbilansowane i aby dostarczać ciału wszystkiego, czego potrzebuje. Problem może pojawić się jednak wtedy, gdy dotyka nas nietolerancja pokarmowa. Taka dolegliwość ogranicza naszą dietę i wymaga jej specjalnego dostosowania. W innym przypadku pojawiają się nieprzyjemne konsekwencje, np. problemy trawienne i bardziej niebezpieczne dolegliwości zdrowotne.

Vega Test Warszawa Wola

Problemy z trawieniem, które przekładają się na samopoczucie i zdrowie, mogą wynikać z różnych przyczyn. Jedną z nich może być nieodpowiednie dobieranie składników pokarmowych, inną pasożyty w organizmie, jeszcze inną nadmierny stres. W jaki sposób można zlokalizować przyczynę problemu, aby móc podjąć odpowiednie działania? Istnieje metoda, dzięki której można dobrze poznać swój organizm i zdiagnozować wiele jego problemów. Jest to tak zwany Vega Test, który można wykonać także w Warszawie. Na czym polega ten test? Jest to badanie diagnostyczne, podczas którego do biologicznie aktywnego punktu na dłoni przykładana jest specjalistyczna sonda. Odbywa się to bezinwazyjnie - bez nakłuwania. Na podstawie pomiaru można określić między innymi obecność infekcji i ognisk zakaźnych w organizmie, występowanie toksyn i neurotoksyn, autoalergie, obciążenia organizmu oraz wiele innych kwestii.

Nietolerancja pokarmowa Warszawa Wola

Dlaczego nietolerancja pokarmowa może być niebezpieczna? Przede wszystkim ze względu na negatywny wpływ, jakie ma na cały organizm – reakcje alergiczne na skórze, problemy trawienne, ataki duszności. Określając swoje nietolerancje pokarmowe, można znacznie lepiej zadbać o swoje zdrowie, dostosowując dietę i unikając niebezpiecznych dla organizmu składników.

Biorezonans Warszawa Wola

Biorezonans to metoda diagnostyczna zaliczana do medycyny niekonwencjonalnej. Poddanie się jej pomaga wykryć i wyleczyć różne problemy zdrowotne. Biorezonans umożliwia zdiagnozowanie niedoboru witamin, alergii (w tym nietolerancji pokarmowych), zaburzeń hormonalnych i trawiennych, zaburzeń układu odpornościowego oraz innych dolegliwości. Ponadto za pomocą biorezonansu można niektóre z nich wyleczyć poprzez oddziaływanie na komórki organizmu i stymulowanie zachodzących w nich zmian bez konieczności przyjmowania leków.

Jeśli jesteś ciekaw powyżej opisanych metod diagnostycznych i leczniczych i jesteś mieszkańcem Woli, możesz w Warszawie bez problemu skorzystać z tych możliwości. Za pomocą testów diagnostycznych oraz metod leczenia opierających się na holistycznym podejściu do ludzkiego organizmu, możesz mienić swoją jakość życia, poprawić samopoczucie i polepszyć stan zdrowia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym gabinetem.

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

+(48) 22 623 02 58, 664 710 048

umawianie wizyt

Zadaj pytanie