Aktualności

Biorezonans nietolerancja pokarmowa Warszawa Żoliborz

2019-02-07

Skorzystaj z metod diagnostycznych wykorzystywanych w naszym gabinecie. Zapraszamy!

Nietolerancje pokarmowe są prawdziwą zmorą współczesnego świata. Wynika to z bardzo wielu czynników. Po pierwsze, ze stale pogarszającej się jakości żywności, która dostępna jest w sklepach. Za dobre jakościowo jedzenie trzeba dużo płacić, a nawet jeśli staramy się jeść zdrowo, to nie zawsze jesteśmy w stanie sprawdzić, czy jakieś dodawane do żywności składniki nie będą nam szkodziły, dopóki nie odczujemy tego na własnym ciele. Po drugie, nasze organizmy są narażone na bardzo wiele zagrożeń z zewnątrz (np. zanieczyszczenia powietrza, chemię), ich odporność często jest słaba, a narządy wewnętrzne wrażliwe.

Nic więc dziwnego, że nietolerancja pokarmowa pojawia się coraz częściej i dotyka nawet osób, które prowadzą zdrowy, zrównoważony tryb życia. Ważne, żeby nie ignorować tego problemu – jeśli nasze ciało niewłaściwie reaguje na to, co jemy, powinniśmy odkryć, jaki to jest składnik i nauczyć się go unikać w codziennej diecie. W tym pomogą fachowe testy na nietolerancję pokarmową, z których można skorzystać z naszym gabinecie.

Vega Test Warszawa Żoliborz

Przy jakimkolwiek gorszym samopoczuciu, np. osłabieniu, infekcji, problemach z koncentracją, warto zainteresować się swoim zdrowiem i poszukać źródła problemu. Okazuje się, że bardzo często problemy zdrowotne zaczynają się od obecności pasożytów lub toksyn w organizmie. Często też gorsze samopoczucie wynika z niewłaściwie dopasowanej do potrzeb ciała diety, np. nadmiernego obciążenia glutenem lub zbyt małej ilości witamin. Wszystkie te nieprawidłowości można wykryć za pomocą nowoczesnej technologii. Vega Test to skuteczny sposób diagnozowania problemów w organizmie – obciążeń, infekcji, ognisk zapalnych, alergii itd. Obecnie nie ma problemu, aby skorzystać z tej metody – gabinety, które ją oferują, znajdują się w każdym większym mieście, a Warszawie jest to właśnie nasze Centrum Medycyny Naturalnej i Odnowy Biologicznej Trea.

Nietolerancja pokarmowa Warszawa Żoliborz

Z pomocą dostępnych u nas metod odkryjesz swoje nietolerancje pokarmowe, alergie, problemy z trawieniem poszczególnych składników odżywczych, zaburzenia metabolizmu i inne dolegliwości, które mogą przeszkadzać Ci w codziennym życiu. Jeśli więc szukasz w okolicach Żoliborza miejsca, które pomoże Ci wykryć i rozwiązać Twoje problemy zdrowotne, zachęcamy Cię do kontaktu z nami.

Biorezonans Warszawa Żoliborz

W naszym gabinecie dostępny jest biorezonans, który jest doskonałym uzupełnieniem innych nowoczesnych metod diagnostycznych w zakresie medycyny naturalnej. Dzięki wibracjom elektromagnetycznym możliwe jest wykrycie różnego przyczyn różnego rodzaju fizycznych i psychicznych dolegliwości – a to pierwszy krok do tego, aby podjąć z nimi walkę i przywrócić swojemu organizmowi dobrą formę.

Zachęcamy mieszkańców Warszawy, w tym także Żoliborza, do odwiedzenia naszego gabinetu, Wspólnie zadbajmy o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie!

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

+(48) 22 623 02 58, 664 710 048

umawianie wizyt

Zadaj pytanie