Aktualności

Masaże dla kobiet w ciąży – Warszawa, Rembertów

2019-04-02

Bezpieczny i przyjemny masaż dla kobiet w ciąży.

Kobiety w ciąży często zmagają się z rozmaitymi bólami, szczególnie kręgosłupa. Warto wiedzieć, że nawet w stanie błogosławionym – od 12 do 36 tygodnia ciąży – można poddać się specjalnemu masażowi, który nie tylko będzie ulgą dla napiętych mięśni, ale i pozytywnie wpłynie na samopoczucie przyszłej mamy. Masaż ciążowy relaksuje, uspokaja oraz rozluźnia mięśnie i stawy. Dzięki temu poprawia również funkcjonowanie układu ruchu, oddechowego i krążenia, co zdecydowanie łagodzi objawy ciąży. Jeśli szukasz miejsca w Warszawie, w którym będziesz mogła poddać się temu zabiegowi – odpowiedź znajdziesz w artykule poniżej!

Masaże egzotyczne Warszawa Rembertów

Masaże dla kobiet w ciąży poprawiają również ukrwienie skóry. Działanie to jest wspomagane pomocą specjalnych, łagodnych kosmetyków, które zapobiegają powstawaniu rozstępów na skórze. Masaż ten doprowadza i do zmniejszenia obrzęków kończyn dolnych, a regularne go wykonywanie nie pozwala na przeciążenie mięśni, usprawnia ciało i relaksuje umysł.

Zabieg masażu dla przyszłych mam odbywa się w komfortowym i bezpiecznym ułożeniu ciała. Najczęściej wykonywany jest w pozycjach leżenia na bokach lub na plecach. Aby zmniejszyć napięcie górnego odcinka kręgosłupa, część masażu ciążowego przebiega także w pozycji siedzenia. Należy pamiętać, że jeśli w dniu zabiegu wystąpi kiepskie samopoczucie, warto przełożyć masaż na inny termin. Przeciwwskazaniami są również choroby sercowo-naczyniowe, nerek, tarczycy i trzustki, anemia, cukrzyca ciężarnych, stany zapalne, podrażnienia skóry oraz nieprawidłowy przebieg ciąży. Przed zabiegiem najlepiej skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy nie tylko pomogą w wyborze odpowiedniego masażu, ale i odpowiedzą na wszelkie wątpliwości i pytania pacjentki.

Centrum Medycyny Naturalnej i Odnowy Biologicznej TREA w Warszawie to miejsce, w którym nie brakuje wykwalifikowanych fizjoterapeutów i masażystów. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszych zabiegów oraz skorzystania z naszych usług.

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

+(48) 22 623 02 58, 664 710 048

umawianie wizyt

Zadaj pytanie