Aktualności

Masaże dla kobiet w ciąży Warszawa Praga

2019-03-18

Dowiedz się więcej o masażach dla kobiet w ciąży oraz masażach egzotycznych oferowanych w naszym gabinecie.

Czy masaż w ciąży jest wskazany? Niektóre formy masażu mogą przynieść ogromną ulgę organizmowi kobiety obciążonemu tak dużym wyzwaniem, jakim jest ciąża. Dzięki delikatnemu dotykowi rozluźniają się niepotrzebne napięcia, co poprawia samopoczucie przyszłej mamy, pozytywnie wpływa na kondycję jej ciała, pomaga zmniejszyć opuchliznę kończyn i zadbać o skórę.

Oczywiście masaż dla kobiet w ciąży musi być odpowiednio dobrany do stanu zdrowia oraz samopoczucia. Można go wykonywać u kobiet od 12 do 36 tygodnia ciąży, ale wcześniej należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym, aby upewnić się, że nie ma co do tego żadnych przeciwwskazań. Masaż może przybrać formę relaksacyjną bądź leczniczą, w zależności od tego, czy i z jakimi dolegliwościami zmaga się klientka. Bardzo często przyszłe mamy skarżą się na bóle kręgosłupa, zwłaszcza odcinka lędźwiowo-krzyżowego, a także na napięcia grupy mięśni kulszowo-goleniowych.

Specjalnie dobrane do potrzeb kobiet ciężarnych techniki rozluźniające mięśnie i stawy umożliwiają poprawę funkcjonowania zakresie układu ruchu, układu oddechowego i układu krążenia. Masaże pleców pozwalają natomiast odczuć ulgę w bólu, pomagają się zrelaksować i nabrać energii. Zachęcamy wiec przyszłe mamy z okolic warszawskiej Pragi do zapisania się na masaż do naszego gabinetu. Zapraszamy do kontaktu – przedstawimy wszystkie szczegóły.

Masaże egzotyczne Warszawa Praga

W gabinecie Trea można także skorzystać z wyjątkowych masaży egzotycznych – zabiegów pochodzących z najróżniejszych stron świata. Te niezwykłe techniki masażu mogą mieć różnorodne efekty – mogą rozluźniać napięcia, usuwać ból, relaksować, odblokowywać emocje, zwiększać ruchomość w poszczególnych obszarach ciała. Zachęcamy do zapoznania się z technikami masażu, z których można u nas skorzystać lub po prostu do kontaktu z nami. Opowiedz nam o swojej dolegliwości lub potrzebach, a my dobierzemy masaż, który idealnie będzie do Ciebie pasował.

Masaże egzotyczne można stosować w ramach jednorazowego doświadczenia – gdy chce się spróbować czegoś nowego – lub jako element dłuższej terapii mającej na celu pozbycie się określonej dolegliwości i osiągnięcie lepszej kondycji ciała. Służymy poradą i informacją w każdej z tych sytuacji. Gorąco zapraszamy do kontaktu, niezależnie od miejsca zamieszkania w Warszawie - czy to Praga, czy inna dzielnica, do nas dojazd jest wygodny i łatwy, a zabiegi odbywają się w najbardziej dogodnych dla klientów godzinach.

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

+(48) 22 623 02 58, 664 710 048

umawianie wizyt

Zadaj pytanie