Aktualności

Masaże dla kobiet w ciąży Warszawa Tarchomin

2019-04-24

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej gamy masaży w naszym gabinecie w Warszawie.

Masaż to bezpieczna i skuteczna forma relaksu – zarówno wtedy, gdy coś nam dolega (np. bóle kręgosłupa, kończyn, głowy), jak i wtedy, gdy czujemy się bardzo dobrze. Chwila poświęcona samemu sobie zawsze jest bardzo wartościowa – pozwala złapać równowagę w zabieganym życiu, które często jest przepełnione obowiązkami i stresem. Masaże są niezwykle potrzebne wtedy, gdy organizm jest przeciążony fizycznie, np. w rezultacie wykonywanej zawodowo pracy czy uprawionych sportów. Ogromnym obciążeniem dla organizmu są także choroby, kontuzje oraz ciąża. W każdej z tych sytuacji warto zapisać się na dostosowany do potrzeb masaż, który pozwoli pozbyć się dolegliwości bólowych, rozluźnić mięśnie i zrelaksować umysł.

W naszym gabinecie oferujemy między innymi specjalne masaże dla kobiet w ciąży. Zabiegi te dostosowane są do stanu i kondycji przyszłych mam i uwzględniają procesy i zmiany zachodzące w ich ciałach. Przed masażem należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym ciążę – jeśli nie ma przeciwwskazań, można poddać się delikatnemu, stonowanemu masażowi, dzięki któremu:

  • rozluźnią się spięte mięśnie,

  • zmniejszą się obrzęki kończyn,

  • poprawi się krążenie

  • przyszła mama odpocznie, zrelaksuje się i poczuje lepiej zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

Masaże wykonuje się od 12 do 36 tygodnia ciąży. Są to delikatne zabiegi, które mogą przybierać formę relaksacyjną lub leczniczą. Po więcej szczegółów na ten temat zapraszamy do kontaktu z naszym gabinetem.

Masaże egzotyczne Warszawa Tarchomin

Oferujemy także inne rodzaje masaży, dzięki którym można poczuć ulgę w różnych dolegliwościach. Masaże egzotyczne pochodzą z różnych części świata i wykorzystują szeroką wiedzę o ludzkim organizmie zdobywaną przez setki, a nawet tysiące lat. Specjaliści pracujący w naszym gabinecie doskonale znają praktykowane przez nich techniki masażu, dlatego też są one w pełni bezpieczne. Jeśli chcesz spróbować czegoś innego, wybierz jeden z naszych egzotycznych masaży. O każdym z nich informacje znajdziesz na naszej stronie, a jeśli pojawią się dodatkowe pytania lub wątpliwości, chętnie udzielimy odpowiedzi telefonicznie lub osobiście. Zapraszamy serdecznie mieszkańców Tarchomina oraz innych dzielnic Warszawy do kontaktu z naszym gabinetem i rezerwacji dogodnego terminu na zabieg.

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

+(48) 22 623 02 58, 664 710 048

umawianie wizyt

Zadaj pytanie