Aktualności

Masaże dla kobiet w ciąży Warszawa Wola

2019-01-16

Różne rodzaje masaży: masaże dla kobiet w ciąży, masaże egzotyczne i wiele innych. Zapraszamy!

Ciąża jest ogromnym obciążeniem dla organizmu kobiety. W początkowych fazach pojawiają się dolegliwości związane ze zmianami hormonalnymi, a także z odżywianiem się i dostarczaniem niezbędnych składników odżywczych. Później, gdy dziecko w łonie matki rośnie, zaczynają się także kłopoty natury fizycznej: bóle kręgosłupa, bóle stawów, napięcia w karku. Wiele przyszłych mam narzeka też na puchnięcie lub drętwienie kończyn oraz wskazuje inne dolegliwości. Jednym ze sposobów na ich złagodzenie są masaże dla kobiet w ciąży, którym można poddać się w naszym gabinecie.

Czym masaże dla kobiet w ciąży różnią się od innych masaży? Przede wszystkim są precyzyjnie dostosowane do tego, na jakim etapie ciąży i w jakiej kondycji fizycznej jest przyszła mama oraz co najbardziej jej dolega. Masując kobietę w ciąży trzeba mieć na uwadze nie tylko jej dobro, ale także dobro maluszka znajdującego się w jej brzuchu.

Masaże kręgosłupa muszą być delikatne i wykonywane w pozycji bezpiecznej dla mamy i dziecka. Dlatego zazwyczaj przyjmowana jest pozycja siedząca lub leżenie na boku. W ciąży warto postawić też na delikatne, rozluźniające masaże nóg i rąk, rozluźnianie karku i szyi oraz wszelkiego rodzaju masaże relaksacyjne, dzięki którym przyszła mama poczuje się lepiej, nabierze siły i energii. Wiele kobiet poddaje się także masażom brzucha, ud i piersi, dzięki którym łatwiej jest zapobiec powstawaniu rozstępów i utrzymać całe ciało w dobrej kondycji pomimo wielkiego wyzwania, jakim jest dla niego ciąża.

Masaże egzotyczne Warszawa Wola

W naszym gabinecie, poza masażami dla kobiet w ciąży, oferujemy także inne niestandardowe zabiegi, np. masaże egzotyczne. Wykorzystujemy techniki masażu pochodzące z różnych stron świata, które z pewnością mogą się okazać bardzo ciekawym doświadczeniem dla osób poszukujących ukojenia w bólu lub po prostu zwykłego relaksu. Oferujemy między innymi odprężające masaże Ma-Uri, masaże Lomi Lomi, masaże Shitasu, masaże Ayurvedyjskie, Tajskie i Kaukaskie. Każdy z nich charakteryzuje się innym stopniem intensywności oraz inną techniką. Nazwy brzmią bardzo egzotycznie, ale zapewniamy, że wszystkie te masaże mają wspaniały wpływ na ciało. Oczywiście technikę należy za każdym razem dobrać indywidualnie.

Wszystkie szczegóły na temat oferowanych zabiegów chętnie przedstawimy telefonicznie lub osobiście. Zachęcamy do kontaktu klientki z Woli oraz z pozostałych części Warszawy.

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

+(48) 22 623 02 58, 664 710 048

umawianie wizyt

Zadaj pytanie