Aktualności

Masaże dla kobiet w ciąży Warszawa Żoliborz

2019-02-27

Szeroka oferta masaży – masaże ciążowe, masaże egzotyczne i nie tylko. Sprawdź!

Wiele przyszłych mam szuka sposobu na to, aby rozluźnić i zrelaksować swoje ciało. Ciąża jest bardzo wyczerpującym stanem dla organizmu, a niezwykle ważne jest, aby każda przyszła mama czuła się jak najlepiej i jak najzdrowiej – ma to bowiem wpływ nie tylko na nią samą, ale także i na dziecko. Masaże dla kobiet w ciąży są doskonałym sposobem na to, aby poprawić kondycję organizmu mamy oraz sprawić, że będzie się czuła lepiej fizycznie i psychicznie.

Jak wygląda masaż dla kobiet w ciąży? Masaże ciążowe wykonuje się w wygodnych pozycjach, zwykle jest to leżenie na boku lub na plecach. Przy rozluźnianiu górnego odcinka kręgosłupa niekiedy stosuje się także pozycję siedzącą. Z masażu mogą skorzystać kobiety od 12 do 36 tygodnia ciąży. Wcześniej warto jednak zasięgnąć opinii lekarza prowadzącego, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do takiego zabiegu. Masaż może mieć charakter relaksacyjny lub leczniczy, jeśli w czasie ciąży występują jakieś dolegliwości, np. ból kręgosłupa. Najważniejszym celem masażu jest rozluźnienie mięśni, zwłaszcza w odcinku lędźwiowo- krzyżowym kręgosłupa oraz mięśni kulszowo-goleniowych.

Dodatkowo, masaż dla kobiet w ciąży pozwala im zachować piękne i jędrne ciało pomimo wielkiego wyzwania, jakiemu aktualnie stawia czoła. Masaż skutkuje poprawą ukrwienia skóry i zmniejszeniem obrzęków nóg, a specjalne kosmetyki pomagają zapobiegać rozstępom skóry. Masaże pomagają też zmniejszać zmęczenie mięśni, usprawniają ciało i – co równie ważne - relaksują umysł przyszłej mamy, wyraźnie poprawiając jej samopoczucie.

Przyszła mamo, jeśli jesteś zainteresowana masażem ciążowym w pobliżu Żoliborza, skontaktuj się z naszym gabinetem!

Masaże egzotyczne Warszawa Żoliborz

W naszym gabinecie w Warszawie dostępne są różne rodzaje masażu. Ci, którzy chcą spróbować czegoś innego, mogą zainteresować się ofertą masaży egzotycznych. Zabiegi pochodzące z różnych części świata wykorzystują wiedzę i dorobek różnorodnych kultur. Począwszy od delikatnego dotyku podczas japońskiego masażu Shiatsu, poprzez silną stymulację charakterystyczną dla masażu tajskiego, aż po wykorzystanie specjalnych akcesoriów, np. bańki chińskiej – każdy z oferowanych masaży z pewnością pomoże odzyskać dobre samopoczucie i zredukuje dolegliwości bólowe. Masaże egzotyczne bardzo mocno różnią się od siebie, dlatego warto zasięgnąć konsultacji przed zapisaniem się na zabieg. Służymy informacją i poradą. Zapraszamy mieszkańców Żoliborza na masaże dostępne w okolicy – czekamy na kontakt!

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

+(48) 22 623 02 58, 664 710 048

umawianie wizyt

Zadaj pytanie