Aktualności

Odmładzanie naturalnymi sposobami Warszawa Tarchomin

2019-04-23

Jak osiągnąć naturalny efekt odmłodzenia skóry?

Młodo wyglądająca skóra to przede wszystkim skóra zdrowa. Żadne sztuczne metody nie pozwolą osiągnąć tego samego efektu co odpowiednia pielęgnacja i stymulacja. W naszym gabinecie można skorzystać z całej gamy terapii odmładzających, w efekcie których skóra na twarzy i szyi odzyskuje młody wygląd i blask. Poprawia się jej kondycja, a młodszy i świeży wygląd jest tego naturalną konsekwencją. Wszystko to bezpiecznie, przyjemnie i w pełni naturalnie.

Odmładzanie naturalnymi sposobami Warszawa Tarchomin

Na czym polega odmładzanie naturalnymi sposobami? Przede wszystkim wyklucza ono wszelkie ingerujące metody oraz użycie jakiejkolwiek chemii. U jego podstaw leży założenie, że aby skóra wyglądała młodo, powinna być przede wszystkim zdrowa. Dlatego też nasze zabiegi to między innymi masaże, akupresura i inne techniki manualne, których celem jest poprawa krążenia, polepszenie wchłaniania i przepływu substancji odżywczych, usunięcie wszelkich napięć i blokad oraz stymulacja komórek do samoregeneracji. Naturalnym następstwem tych procesów jest poprawa kolorytu skóry, jej większa elastyczność, wygładzenie zmarszczek – czyli efekt odmładzający, za który niektórzy płacą chirurgom plastycznym wiele tysięcy złotych...

Naturalne metody odmładzania Warszawa Tarchomin

Proces starzenia się skóry można skutecznie opóźnić, a nawet częściowo odwrócić dzięki naturalnym metodom odmładzania – bez ingerencji chirurgicznej. Właściwa pielęgnacja i odpowiednia stymulacja komórek pozwala na ich regenerację, co bez wątpienia wyraźnie przekłada się na efekt odmładzający. W naszym gabinecie w Warszawie skorzystać można między innymi z akupresury twarzy, akupunktury kosmetycznej, cosmo liftingu oraz z innych technik. Dają one pozytywny efekt nie tylko wizualny, ale także w kontekście samopoczucia – podczas zabiegu można się zrelaksować i odpocząć, a po jego zakończeniu wyraźnie poprawia się humor. Taki zabieg to doskonały sposób na relaks w codziennym zabieganym życiu.

Mieszkańców Tarchomina oraz innych dzielnic Warszawy gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszego gabinetu – zarówno w celu skorzystania z zabiegów odmładzających, jak i innych zabiegów, które znajdują się w naszej ofercie. Wszystkie szczegóły znaleźć można na naszej stronie, a jeśli pojawią się dodatkowe pytania, chętnie odpowiemy na nie telefonicznie. Zapraszamy!

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

+(48) 22 623 02 58, 664 710 048

umawianie wizyt

Zadaj pytanie