Aktualności

Refleksoterapia i refleksologia – Warszawa, Rembertów

2019-03-29

Refleksoterapia to skuteczna metoda eliminująca stres oraz bóle kręgosłupa!

Stres, bóle głowy, kręgosłupa i innych części ciała – jeśli mierzysz się z wymienionymi problemami, koniecznie powinieneś przemyśleć wybranie się na refleksoterapię. Nie tylko jest ona skutecznym antidotum na wspomniane nieprzyjemności, ale i znacząco pomaga poprawić jakość życia, pozytywnie wpływając zarówno samopoczucie, jak i układy ludzkiego ciała. Jeśli jesteś ciekawy, na czym taka terapia polega i gdzie w okolicy Warszawy Rembertów możesz ją rozpocząć – koniecznie przeczytaj nasz artykuł do końca!

Refleksoterapia Warszawa Rembertów

Refleksoterapia skupia się na leczniczym masażu stóp, w trakcie którego stymulowane są strefy odruchowe, odpowiadające za poszczególne elementy układu ludzkiego ciała. Metoda ta powoduje reakcje fizjologiczne, które pozytywnie wpływają na potencjał samouzdrawiania organizmu. Dzięki temu pacjent odzyskuje stan równowagi, a jego zdrowie znacząco się poprawia. Ciało zaczyna leczyć się samo, m.in. eliminując skuteczniej toksyny.

Refleksologia Warszawa Rembertów

Masaż, który wykonuje się w trakcie refleksoterapii, rozpoczyna się łagodnie, jednakże uścisk staje się coraz silniejszy. Niekiedy, kiedy terapeuta natrafi na odpowiadający za chory element ciała punkt, można poczuć nawet ból. Reflesolog masuje takie miejsce za pomocą palców lub dłonią zawiniętą w pięć. Przy zwykłych bólach lub stresie ulgę można odczuć już po pierwszym zabiegu, jednak niekiedy samonaprawa organizmu wymaga nawet kilkunastu wizyt. Należy pamiętać, aby nie poddawać się takiemu masażowi więcej razy niż trzy zabiegi w tygodniu.

Refleksoterapia doskonale sprawdza się przy bólach kręgosłupa, schorzeniach zatok, migrenie, bezsenności, problemach z przemianą materii i chorobach kobiecych. Niestety, choć jest to bardzo efektywna metoda leczenia, nie można stosować jej w przypadku żylaków, osteoporozy, cukrzycy, chorobach zakaźnych oraz przewlekłych infekcjach. Przed umówieniem się na zabieg najlepiej skonsultować się z terapeutami i dowiedzieć się, czy ten masaż będzie odpowiedni dla nas.

Zapraszamy do skorzystania z zabiegu leczniczego masażu stóp w Centrum Medycyny Naturalnej i Odnowy Biologicznej TREA w Warszawie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą proponowanych przez nas metod leczenia. Gwarantujemy pełne zadowolenie!

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

+(48) 22 623 02 58, 664 710 048

umawianie wizyt

Zadaj pytanie