Aktualności

Terapia czaszkowo-krzyżowa – Warszawa, Rembertów

2018-12-17

Metoda leczenia, która pozwala pozbyć się stresu i przemęczenia.

Napięcie, stres, przemęczenie – towarzyszą one nam niemal codziennie. Nie zawsze zdajemy sobie sprawę z ich szkodliwości dla naszego zdrowia. To błąd. Na szczęście medycyna alternatywna oferuje rozwiązania, które są niezwykle pomocne w „leczeniu” tego typu „dolegliwości”. Jedną z nich jest terapia czaszkowo-krzyżowa. Na czym polega? Czy sprawdzi się dla każdego? I gdzie mieszkaniec Warszawy może się jej poddać? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł do końca, a poznasz odpowiedzi!

Terapia czaszkowo-krzyżowa to system terapeutyczny, który zakłada, że stres, traumatyczne przeżycia oraz inne tego typu czynniki negatywnie wpływają na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Skupia się on na wzajemnych napięciach oraz ich przenoszeniu w układzie czaszka – opona twarda – kość krzyżowa, dzięki czemu pomaga wyzbyć się wszelkich negatywnych elementów. Choć wiele osób podchodzi do takich metod raczej sceptycznie, tak zyskuje ona coraz więcej fanów, również u lekarzy, bowiem jest niezwykle skuteczna.

Ten system zachwycają przede wszystkim osoby, które skarżą się na bóle krzyża oraz są narażone na zwiększony wysiłek i stres. Terapia czaszkowo-krzyżowa pozwala uzyskać spokój, stać się pewniejszym oraz bardziej otwartym na świat. Centrum Medycyny Naturalnej i Odnowy Biologicznej TREA w Warszawie posiada w swojej ofercie tę metodę leczenia, która jest wykonywana przez wykwalifikowanych i doświadczonych terapeutów. Zachęcamy do skorzystania z tej terapii. Jesteśmy przekonani, że już po pierwszym zabiegu Twój organizm będzie funkcjonował znacznie lepiej!

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

+(48) 22 623 02 58, 664 710 048

umawianie wizyt

Zadaj pytanie