Aktualności

Terapia czaszkowo-krzyżowa – Warszawa, Wawer

2018-12-17

Leczenie ciała dotykiem - czyli terapia czaszkowo-krzyżowa, na co wpływa?

Ludzkie ciało, to w pewnym sensie magazyn, w którym składuje się wszystko, co człowiek przeszedł w ciągu własnego życia. Zbierają się w nim emocje, czyny, doświadczenia. Bowiem wszystko to ma wpływ, na nasze zdrowie i samopoczucie, bo to przekłada się stopniowo na różne dolegliwości, odczuwanie bólu w różnych miejscach na ciele. Organizm w pewnym momencie będzie potrzebował pewnego rodzaju rozładowania, aby rozluźnić wszystkie, powstałe blokady. W tym przypadku, pomocna może okazać się terapia czaszkowo-krzyżowa, o której nieco więcej powiemy w dalszej części artykułu.

Warszawa, Wawer - na czym polega terapia czaszkowo-krzyżowa?

Coś takiego, można porównać do seansu terapeutycznego, który trwa ok godzinę. Polega to na manipulacji organizmu. Terapia ta ma za zadanie, wprowadzić równowagę w płyn mózgowo-rdzeniowy. Leczeniu podlegać mają: czaszka, kość krzyżowa, kręgosłup i cała tkanka łączna. Zadaniem terapeuty jest zrównoważenie napięcia, które zostało wywołane przez różne czynniki, jakie miały wpływ na ludzkie życie. Doprowadza on do samoregulacji, dzięki czemu organizm i jego układ nerwowy zaczyna normalnie funkcjonować. Wszystko dzieje się za sprawą delikatnego dotyku ciała pacjenta – jest to system powięzi, który ma za zadanie chronić mięśnie i narządy wewnętrzne. Na terapię czaszkowo-krzyżową, zapraszamy do naszego Centrum Medycyny Naturalnej i Odnowy Biologicznej. Dostępna jest dla wszystkich mieszkańców Warszawy, dzielnicy Wawer i nie tylko. Zadbaj o swoje zdrowie i poznaj przyczyny złego samopoczucia!

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

+(48) 22 623 02 58, 664 710 048

umawianie wizyt

Zadaj pytanie