Aktualności

Terapia czaszkowo-krzyżowa Tarchomin

2019-04-10

Pozwól swojemu organizmowi odzyskać równowagę i poczuj się lepiej!

Ciało człowieka jest niezwykłą, bardzo skomplikowana, ale także mądrą strukturą. Nawet gdy pojawiają się nieprawidłowości w jego funkcjonowaniu, prowadzące w konsekwencji do różnych chorób, ciało robi wszystko, aby odzyskać równowagę. Niekiedy trzeba mu jednak w tym pomóc, odblokowując to, co uniemożliwia mu prawidłowe funkcjonowanie. Dzięki terapii czaszkowo-krzyżowej możliwe jest pobudzenie ciała do samoleczenia, a w konsekwencji złagodzenie różnorodnych dolegliwości i poprawa samopoczucia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego.

Ta technika manualna oparta jest na delikatnym dotyku w okolicach kręgosłupa i głowy, którego celem jest rozluźnienie napiętych struktur mięśniowych oraz odblokowanie swobodnego przepływu energii. Napięcia, które pojawiają się nie tylko w wyniku fizycznego przemęczenia bądź urazów, ale także stresu oraz silnych przeżyć, mogą wywoływać dolegliwości bólowe, a w konsekwencji, z czasem, prowadzić do rozwoju różnych chorób. To bardzo ważne, aby przywrócić ciału pełen zakres ruchu, rozluźnić jego napięcia, pomóc mu się zrelaksować. Stąd już niedaleka droga do lepszego samopoczucia (które odczuwalne jest bezpośrednio po zabiegu) oraz do poprawy zdrowia (która z pewnością nastąpi o po serii kilku profesjonalnych zabiegów).

Dowiedz się więcej na temat terapii czaszkowo-krzyżowej dzięki informacjom zawartym na naszej stronie lub kontaktując się z naszym gabinetem. Zapisz się na zabieg w okolicach Tarchomina - zapraszamy!

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

+(48) 22 623 02 58, 664 710 048

umawianie wizyt

Zadaj pytanie