Aktualności

Terapia czaszkowo-krzyżowa Warszawa Praga

2019-03-06

Skorzystaj z terapii czaszkowo-krzyżowej, dzięki której poczujesz się lepiej fizycznie i psychicznie.

Terapia czaszkowo-krzyżowa to metoda leczenia, dzięki której można przywrócić właściwe funkcjonowanie wielu układów w ciele, między innymi układu nerwowego, hormonalnego oraz immunologicznego. Płyn mózgowo-rdzeniowy wpływa na ruchy kości czaszki i kości krzyżowej. W wyniku zaburzeń równowagi w jego przepływie, w ciele pojawiają się napięcia powodujące dokuczliwe dolegliwości bólowe oraz wpływające na rozwój różnych chorób. Dzięki delikatnemu dotykowi, który wykorzystuje terapeuta stosujący tę metodę, napięcia w czaszce i kręgosłupie są równoważone, ból znika, a samopoczucie pacjenta się poprawia.

Jest to terapia osteopatyczna, co oznacza, że oparta jest na podejściu holistycznym. Wszystkie części i narządy ciała są ze sobą połączone i wzajemnie na siebie oddziałują. Organizm natomiast potrafi się samodzielnie regenerować, a jeśli właściwie się go pobudzi – np. podczas terapii manualnej – szybko znajdzie drogę do zdrowia i równowagi.

Dzięki terapii czaszkowo-krzyżowej można pozbyć się nie tylko dolegliwości fizycznych, ale także psychicznych. Zabiegi skutkują odblokowaniem emocji i rozluźnieniem napięcia psychicznego, które samo z siebie może być przecież przyczyną wielu chorób.

Zapraszamy mieszkańców warszawskiej Pragi do odwiedzenia zlokalizowanego w okolicy gabinetu Trea, w którym oferowane są różne terapie manualne, w tym zabiegi z zakresu terapii czaszkowo-krzyżowej. Warto przekonać się na własnej skórze o ich skuteczności.

 

 

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

+(48) 22 623 02 58, 664 710 048

umawianie wizyt

Zadaj pytanie