Aktualności

Terapia czaszkowo-krzyżowa Warszawa Wola

2018-12-17

Terapia czaszkowo-krzyżowa - na co pomaga? Gdzie można z niej skorzystać w Warszawie?

Choć o terapii czaszkowo-krzyżowej słyszy się więcej dopiero od kilku lat, to tak naprawdę jest to znacznie starsza metoda – system, który rozwijał się już na początku XX wieku. Na jakie dolegliwości pomaga i w jaki sposób? Dlaczego warto ją stosować?

Terapia czaszkowo-krzyżowa – na co pomaga?

Dzięki terapii czaszkowo-krzyżowej możliwe jest pozbycie się wielu dolegliwości: np. bólu pleców, bólu głowy, problemów trawiennych oraz złego samopoczucia (stanów depresyjnych). W jaki sposób działa ta metoda? Dzięki delikatnemu, ale precyzyjnemu dotykowi możliwe jest usunięcie napięć w wielu częściach ciała i przywrócenie im prawidłowego, naturalnego ruchu. Terapeuta podczas zabiegu uciska delikatnie tkanki - od stóp, przez nogi, miednicę, plecy, mostek i szyję, kończąc na głowie. Ważne jest tutaj podejście holistyczne – działanie na cały organizm, który jest przecież całością, systemem składającym się z połączonych ze sobą elementów. Gdy cały system jest otwarty i w stanie równowagi, człowiek jest zdrowy, natomiast gdy pojawiają się zaburzenia w jednym elemencie, z łatwością przenoszą się one na pozostałe.

Jeśli jesteś zainteresowany terapią czaszkowo-krzyżową, a Twoim miejscem zamieszkania jest warszawska Wola, możesz bez problemu znaleźć w swojej okolicy zajmujących się tym specjalistów. Zachęcamy mieszkańców Warszawy i okolic do zapoznania się z ofertą naszego gabinetu i do skorzystania z metody, które może przynieść dużą ulgę – zarówno fizyczną, jak i psychiczną.

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

+(48) 22 623 02 58, 664 710 048

umawianie wizyt

Zadaj pytanie