Aktualności

Terapia czaszkowo-krzyżowa Warszawa Żoliborz

2019-02-14

Na czym polega terapia czaszkowo-krzyżowa i na jakie dolegliwości pomaga?

Ludzki organizm zmaga się z różnymi dolegliwościami, z których bardzo wiele ma swoje źródło w nadmiernym stresie. Pospieszny, stresujący tryb życia doprowadza do tego, że nasze mięśnie napinają się, w ciele pojawiają się różnego rodzaju przeciążenia, a w konsekwencji odczuwamy ból i czujemy się gorzej pod względem psychicznym.

Jedną z metod, którą warto zastosować, aby rozluźnić ciało i poprawić swoje samopoczucie, jest terapia czaszkowo-krzyżowa. Jest to technika manualna opierająca się na delikatnym dotyku – uciskaniu okolic czaszki, kręgosłupa i kości krzyżowej. Dzięki stymulacji tych części struktury łącznotkankowe stopniowo rozluźniają się. Usuwane są też zaburzenia w przepływie płynu mózgowo-rdzeniowego, co pozytywnie wpływa na funkcjonowanie wielu układów w ciele człowieka: nerwowego, pokarmowego, oddechowego, endokrynologicznego, kostnego oraz mięśniowego.

Terapia czaszkowo-krzyżowa - wskazania

Dzięki wykorzystaniu terapii czaszkowo-krzyżowej można pozbyć się bardzo wielu uciążliwych dolegliwości utrudniających codzienne funkcjonowanie. Z metody tej mogą skorzystać między innymi osoby, które cierpią na:

  • bóle kręgosłupa, rwę kulszową, urazy i przeciążenia pleców,

  • bóle głowy, migreny, zawroty głowy, problemy z koncentracją,

  • zaburzenia endokrynologiczne,

  • problemy z układem oddechowym,

  • problemy z układem trawiennym.

Zachęcamy mieszkańców Żoliborza do skorzystania z tej metody w naszym gabinecie w Warszawie. Więcej szczegółów na temat zabiegów chętnie przedstawimy telefonicznie, mailowo lub osobiście. Zapraszamy do kontaktu.

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

+(48) 22 623 02 58, 664 710 048

umawianie wizyt

Zadaj pytanie