Blog

I Ching, czyli sposób na odnalezienie właściwej ścieżki

2019-02-15

Za pomocą chińskiej księgi I Ching jesteśmy w stanie pomóc Ci w odpowiedzi na nurtujące pytania życiowe.

Z pewnością każdy z nas doświadczył w swoim życiu etap, podczas którego stanął przed podjęciem ważnej decyzji lub miał wątpliwości w którą stronę pójść. Jest to zupełnie normalne i naturalne zjawisko. Bowiem właśnie dzięki tym wątpliwościom jesteśmy w stanie dostrzec znacznie więcej i poszerzamy swój zakres myślenia. I Ching to metoda radzenia sobie z nurtującymi nas pytaniami. Dzięki niej codzienne lub niecodzienne dylematy przestają być straszne.

 

W czym może pomóc I Ching?

  • w planowaniu inwestycji- określenia przyszłych trendów na rynku, sprzyjającego czasu podjęcia się inwestycji lub podpisania umowy, sprawdzeniu atrakcyjności inwestycji w celu uniknięcia np. ukrytych usterek danego przedmiotu lub innych niedogodności, również usługowych

  • w powodzeniu jakiegoś ważnego wydarzenia- np. egzaminu lub zawodów

  • w określeniu potencjału relacji dwóch osób jako partnerów życiowych

  • w znalezieniu zaginionego przedmiotu lub osoby

  • nawet w przewidzeniu wyniku meczu piłkarskiego

 

Sytuacje naszych klientów

Pani Basia w momencie, kiedy do nas przyszła, miała 34 lata i poważny dylemat. Stała na skraju rozpoczęcia nowego epizodu w swoim życiu. Za dwa miesiące miała wyjść za mąż. Jednak zamiast otaczać się euforią, nie do końca była pewna, czy Przemek to właściwa osoba, z którą warto spędzić resztę życia. Dzięki I Ching i odpowiedzi na nurtujące pytanie, Basia w dniu dzisiejszym jest szczęśliwą matką trójki dzieci. Okazało się, że Przemek był idealnym kandydatem na to miejsce w jej życiu i razem patrzą pozytywnie w przyszłość.

Z drugiej zaś strony, Pan Tomasz trafił do nas z problemem odnośnie swojej firmy. Mianowicie zgłosił się do potężnego zasięgiem przetargu, który udało mu się wygrać. Niemniej jednak szczęście nie trwało długo. Po zaledwie paru miesiącach realizacja projektu pochłonęła całe jego oszczędności. Zastanawiał się nad tym, czy wziąć duży kredyt na maszyny, bez których wykonanie obowiązków z przetargu byłoby bardzo ciężkie, jak nie właściwie niemożliwe. Przyszedł więc do nas z prośbą o radę. W dniu dzisiejszym Tomasz otwiera dwa kolejne oddziały swojej firmy. Kredyt w tamtym momencie okazał się być strzałem w dziesiątkę.

 

Aby żyć łatwiej, przyjemniej

I Ching zwyczajnie ułatwia życie. To metoda, bazująca na rozległym kluczu pod postacią chińskiej księgi I Ching. Od wielu lat stosujemy tą metodę, aby radzić sobie z przeciwnościami losu. I Ching pozwala na znalezienie samego siebie, ominięciu przykrych sytuacji, bądź wskazaniu ścieżki, którą z powodzeniem powinniśmy przejść przez życie. Stosując odpowiednie pytania, możemy wyczytać z klucza, rzeczy, ktorych nie jestesmy w stanie przewidzieć lub zwyczajnie nie potrafimy sobie uświadomić. Wiele osób zaufało tej metodzie. Ludzie pomału otwierają się na nowe nauki, na inne postrzeganie świata, życia, a także własnego ja. I Ching jest jednym ze sprawdzonych systemów przewidywania. Niejednokrotnie słyszeliśmy słowa uznania i wdzięczności od naszych klientów. Pomogliśmy uniknąć im w życiu sytuacji nieprzyjemnych sugerując odpowiedni wybór.

Życie oddaje w nasze ręce wiele możliwości, i tylko od nas samych zależy którą ze ścieżek wybierzemy. Jednak nie zawsze jesteśmy w stanie samodzielnie podjąć decyzję. W tym właśnie pomaga I Ching. Mając do użytku tak sprawdzone źródło inspiracji i porady, jesteśmy w stanie osiągnąć znacznie więcej i wycisnąć z życia tyle pozytywnego “soku”, ile tylko to tylko możliwe.

 

Zapraszamy do Trea

W skład naszej niezastąpionej kadry wchodzi doświadczona naturoterapeutka Jolanta Barkovsiy, która między innymi zajmuje się właśnie konsultacjami opartymi na księdze I Ching. Mamy ogromną przyjemność zaoferować Państwu spotkanie ze wspomnianą specjalistką w naszym gabinecie Trea. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z tą wyjątkową metodą. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź bezpośrednio do naszego gabinetu. Do zobaczenia!

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

umawianie wizyt

Zadaj pytanie