Blog

Masaże – doskonały pomysł na prezent

2019-05-21

Kilkadziesiąt minut przyjemności i relaksu w postaci masażu to świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

Osoby, które miały już okazję w swoim życiu poddać się profesjonalnemu masażowi, doskonale wiedzą, jak wielką ulgę może to przynieść zarówno ciału, jak i umysłowi. Od doskonałego samopoczucia, które niesie ze sobą taki zabieg, można się niemal uzależnić – dlatego kiedy spróbuje się raz, potem już zwykle regularnie wraca się do tej firmy relaksu i odpoczynku, robiąc raz na jakiś czas prezent samemu sobie.

Warto jednak pomyśleć o tym, aby taki prezent zrobić także komuś innemu. Skoro sami wiemy już, jak wiele przyjemności mogą sprawiać masaże, dlaczego nie podarować jej bliskiej osobie? Prezenty nie muszą być przecież materialne, wręcz przeciwnie – te, które przybierają formę doświadczeń i przeżyć, często są znacznie bardziej doceniane i na dłużej zapamiętywane.

Jaki masaż wybrać na prezent?

Wybierając masaż na prezent z pewnością warto dokładnie przemyśleć potrzeby osoby, którą chcemy obdarować. Jeśli jest to ktoś spokojny, unikający nieznanych sytuacji i nie przepadający w życiu za niespodziankami, najlepiej będzie wybrać klasyczny masaż pleców lub delikatny masaż relaksacyjny. To bezpieczne rozwiązanie, które z pewnością spotka się z dobrym odbiorem – dajemy w prezencie po prostu chwilę przyjemności, kilkadziesiąt minut relaksu i odpoczynku. Może to być szczególnie docenione przez osoby zapracowane, zmęczone, mające problem ze znalezieniem czasu dla siebie – a takich w dzisiejszych czasach jest niestety coraz więcej.

Jeśli natomiast chcemy obdarować kogoś, kto poszukuje w życiu wrażeń i uwielbia nowe doświadczenia, możemy wybierać z całej gamy różnorodnych masaży egzotycznych. Wśród nich znajdują się miedzy innymi masaż tajski, kaukaski, ajurwedyjski, masaż Lomi Lomi czy masaż Shiatsu. Każdy z nich ma swoją własną charakterystkę i cele – np. masaż kaukaski to intensywne oddziaływanie na punkty akupresurowe na ciele, dzięki któremu można złagodzić lub wyeliminowywać wiele dolegliwości zdrowotnych.

Ciekawą propozycją jest również masaż bańką chińską, który jest wyjątkowym doświadczeniem samym w sobie, a ponadto pomaga w dbaniu o piękne ciało. Osoby dbające o zdrowie i figurę mogą też ucieszyć się z masażu modelującego sylwetkę lub drenażu limfatycznego. Możliwości jest bardzo wiele, a im lepiej znamy osobę, której chcemy sprawić prezent, tym większa szansa, że trafimy w jej gust i potrzeby.

Z jakiej okazji warto kupić masaż w prezencie?

Każda okazja jest dobra, aby sprawić komuś tak wspaniały prezent. Jednak zauważalnie największe zainteresowanie tego rodzaju upominkami pojawia się w okolicach Walentynek, Dnia Kobiet oraz Dnia Matki. Poszukuje się wtedy wyjątkowych prezentów dla kobiet, a to właśnie panie najczęściej są obdarowywane w ten sposób.

Nie oznacza to jednak, że będzie to nietrafiony prezent dla mężczyzny – wręcz przeciwnie, wielu panom takie upominki sprawiają ogromną radość, innym zaś pozwalają przełamać pewne zahamowania i skorzystać z zabiegu, który da doskonałe efekty dla ciała i umysłu.

Masaż w prezencie można kupić między innymi na:

  • urodziny, imieniny,

  • rocznicę, jubileusz,

  • Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzn/Dzień Chłopaka,

  • Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Babci, Dzień Dziadka,

  • Walentynki,

  • Boże Narodzenie,

  • ważne wydarzenie w życiu – ślub, ukończenie studiów, wieczór panieński, awans w pracy.

Voucher na masaż to elegancki upominek, który można sprawić zarówno osobie bliskiej, jak i komuś, z kim łączą nas nieco bardziej oficjalne relacje, np. w pracy, w biznesie, w szkole. Może to być doskonały prezent pożegnalny/powitalny oraz świetny sposób na docenienie czyjegoś wkładu w pracę lub podziękowanie za przysługę.

Masaż można kupić też zupełnie bez okazji, po prostu aby sprawić komuś radość lub wyrazić swoje uczucia – chęć podarowania komuś przyjemności to najlepszy dowód na to, jak bardzo nam na tej osobie zależy

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

umawianie wizyt

Zadaj pytanie