Blog

Metody diagnostyczne

2019-07-10

Diagnoza jako pierwszy i niezwykle ważny krok w walce z chorobą

 

Kluczowym elementem osiągnięcia pełni zdrowia jest diagnostyka. Bez niej nie jesteśmy w stanie rozpoznać schorzenia, a więc też obrać odpowiedniej strategii w jego wyeliminowaniu. Niekiedy dolegliwości są niejasne. Ciągną się latami nieustannie przeszkadzając nam w codziennych czynnościach, a upływający czas i niewiedza z pewnością działają na naszą niekorzyść. Inne zaś uderzają bez zapowiedzi i nagle kompletnie dyskwalifikują nas ze zwykłego funkcjonowania. W każdym z przypadków niezbędnym etapem jest podjęcie się odpowiedniego badania diagnostycznego. Powodów dolegliwości jest wiele, podobnie jak metod ich rozpoznania oraz wspomagania leczenia oferowanych przez Trea:

 

1. Homeopatia

Jeśli doskwiera nam katar i gorączka, to w ramach lekarstwa powinniśmy zastosować substancje, które wywołują gorączkę i katar. Brzmi dziwnie? Kluczem do sukcesu jest tutaj uodpornienie organizmu na atakującą go chorobę działając zasadą “kto mieczem wojuje, od miecza ginie”. Tak właśnie działa homeopatia- rodzaj medycyny niekonwencjonalnej szerszej (i starszej!) niż ziołolecznictwo. Bowiem w skład leków homeopatycznych poza ziołami wchodzą również substancje pochodzenia odzwierzęcego, minerały, pierwiastki i związki chemiczne, a nawet trucizny, które po bardzo dużym ich rozcieńczeniu tracą swoje niekorzystne dla człowieka właściwości, a w zamian zmieszana z nią woda zyskuje leczniczy charakter. Za pomocą homeopatii można z powodzeniem leczyć choroby narządów ruchu, stany zapalne układu moczowego, zapalenie zatok, neuralgie, migreny, choroby układu oddechowego czy choroby skóry.

 

2. Vega Test (biorezonans)

Bazuje na metodach diagnostyki elektroakupunkturowej i bioelektronicznej diagnozy funkcjonalnej. Vega Test polega na odnalezieniu jednego punktu biologicznie aktywnego na palcach dłoni, który w pewien sposób reprezentuje cały organizm. Za pomocą aktywnej elektrody wprowadzamy do organizmu określone wibracje czekając na ich rezonans. Dzięki precyzyjnie określonemu punktowi jesteśmy w stanie uzyskać pełną informację na temat pracy wszystkich narządów, układów, ale przede wszystkim odkryć różnego rodzaju patogeny negatywnie wpływające na funkcjonowanie naszego organizmu. 

 

3. Irydodiagnostyka

Nasze oczy odzwierciedlają znacznie więcej niż ludzką duszę. Irydodiagnostyka zajmuje się analizą tęczówki oka, która wiele mówi o naszym stanie zdrowia. Plamki, czarne kropki, kreski i inne zmiany na tęczówce oka nie są przypadkowe. Za ich pomocą możemy wyczytać istniejące, ale też przebyte i zagrażające nam schorzenia. Ponadto irydodiagnostyka to źródło informacji na temat zawartości toksyn w organizmie. Ta metoda zyskuje coraz większe zaufanie dzięki swojej prostocie, a przy tym wysokiej wiarygodności, szybkości badania, nie inwazyjności i pełnemu bezpieczeństwu.

 

4. Test na nietolerancję pokarmową

"Jesteś tym, co jesz". A co jeśli nasz organizm pomimo szczerych chęci zdrowego odżywiania nie akceptuje pewnych składników naszej diety? Nietolerancja pokarmowa przekłada się na nasze codzienne funkcjonowanie. Często jest powodem wielu dolegliwości pozornie niezwiązanych z odżywianiem, np. ostre bóle głowy, problemy skórne czy niedomaganie układu oddechowego.  Na szczęście mamy do dyspozycji testy laboratoryjne, które służą do diagnozowania nietolerancji pokarmowej. Dzięki nim jesteś w stanie wykryć produkty, z którymi Twój organizm zwyczajnie sobie nie radzi, a następnie unikać ich zastępując innymi- bardziej odpowiednimi dla Twojego żołądka i nie tylko.

 

5. Mapa toksyn organizmu

Obecnie to jedna z najbardziej zaufanych metod diagnostycznych na świecie. Cechuje się wysoką skutecznością zyskując tym samym w oczach najlepszych specjalistów z całej Europy. Jest to kompleksowy i holistyczny przegląd stanu zdrowia Twojego organizmu poprzez określenie mapy toksyn w organizmie. Podczas testu pacjent trzyma elektrodę w lewej dłoni, a prawą kładzie na specjalnej podpórce. Dzięki temu w nieinwazyjny sposób dowiesz się o wszelkich zmianach dziejących się w Twoim ciele, co umożliwi obmyślenie strategii wyeliminowania obecnych dolegliwości.

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

umawianie wizyt

Zadaj pytanie