Blog

Zabiegi, którymi ucieszysz swojego tatę

2019-06-17

Pięć propozycji na prezent z okazji Dnia Ojca

 

Autorytet, przyjaciel, superbohater, najlepszy doradca w potrzebie, nauczyciel jazdy na rowerze, gry w piłkę nożną, czy wiązania krawata… po prostu (i aż!) - tata. Wobec córki stanowi bezpieczną przystań, która zawsze obroni ją od zła, aby potem stać się przykładem w wyborze przyszłego partnera, a dla syna zaś jest on niezastąpionym wzorem do naśladowania w drodze do męskości oraz wyraźnie istotnym “tłumaczem” tak bardzo skomplikowanego języka kobiet ;)

Niewątpliwie tata odgrywa w naszym życiu ogromną rolę. Dlatego w tym wyjątkowym dniu, jakim jest Dzień Ojca, chcemy wyrazić swoją wdzięczność za wszystko, co robi dla nas ta niezmiernie ważna osoba. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was pięć propozycji zabiegów, które pomogą Wam wynagrodzić tatom ich poświęcenie, oddanie i cierpliwość.

 

  1. Masaż sportowy- jeśli Twój ojciec czynnie uprawia sport, z pewnością ucieszy się z tego rodzaju masażu. Bowiem jest on ściśle skierowany do osób aktywnych mając na celu zapobieganie przeciążeniom i poprawa funkcjonowania całego organizmu. Przy regularnym korzystaniu z masażu sportowego następuje poprawa zakresu ruchomości stawów oraz ich stabilizacji. Mięśnie stają się wtedy sprawniejsze oraz zwiększa się ich wydolność. Ponadto ważne jest także działanie profilaktyczne masażu, a mianowicie zapobieganie kontuzjom i przeciążeniom ogólnie pojętego aparatu ruchu.

 

  1. VEGA Test- czyli diagnostyka i terapia funkcjonowania układów i narządów organizmu. VEGA Test polega na odnalezieniu konkretnego punktu biologicznie aktywnego znajdującego się na palcach dłoni, który jest reprezentatywny dla całego organizmu. Poprzez dokładnie dobrany punkt można bardzo precyzyjnie uzyskać pełną informację o pracy wszystkich układów i narządów, a przede wszystkim odszukać różnego rodzaju patogeny (wirusy, bakterie, grzyby, pleśnie, obleńce, tasiemce, przywry, pierwotniaki), które mają istotny wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu i przeciwdziałać im.

 

  1. Kuracja Antynikotynowa- zdrowie jest najważniejsze, a jeśli Twój tata jest palaczem, z pewnością znacznie wesprzesz jego stan zdrowotny pomagając mu rozstać się z nałogiem. Kuracja antynikotynowa składa się z trzech zabiegów akupunktury mających na celu zmniejszenie dyskomfortu w trakcie rzucania palenia, obniżenie głodu nikotynowego, zapobieganie wzrostowi wagi po rzuceniu palenia oraz zmniejszenie “drażliwości” podczas rzucania palenia tak, aby cały proces przeszedł sprawnie, gładko i efektywnie. Pomóż swojemu tacie rozpocząć proces regeneracji organizmu i towarzysz mu w drodze do odzyskania pełnego, głębokiego oddechu.

 

  1. Akupresura- jest to leczenie uciskiem będące jedną z najstarszych form terapii medycyny naturalnej. Zabieg polega na kompresji punktów biologicznie czynnych w obrębie powłok ciała przy użyciu niczego innego, jak palców, a jego celem jest odblokowanie kanałów energetycznych wpływających na pracę wszystkich narządów i funkcjonowaniem całego organizmu. Akupresura jest pochodną akupunktury i pozwala nie tylko przywrócić zdrowie i poprawę samopoczucia, ale również zwiększyć energię i siły regenerujące organizmu.

 

  1. Kręgarstwo (inaczej chiropraktyka)- czyli forma terapii manualnej skierowana do osób z problemami i bólem kręgosłupa i stawów, bólami mięśni, rwami, bólami głowy, zaburzeniami ruchomości stawów, przykurczami mięśniowymi, bólami psychosomatycznymi, ale również do osób po przebytych kontuzjach i urazach ogólnie pojętego układu ruchu (np. po przebytych wypadkach komunikacyjnych, sportowych i innych). Misją chiropraktyki jest korygowanie zaburzeń, wadliwych ustawień, zablokowań i podwichnięć stawów kręgosłupa oraz kończyn, czego skutkiem jest zmniejszenie ucisku na struktury nerwowe rdzenia kręgowego, a w efekcie uwolnienie chorego od uciążliwego bólu.

 

Podarowując tacie którykolwiek z powyższych zabiegów dbasz nie tylko o jego samopoczucie, ale przede wszystkim sprawność fizyczną pokazując tym samym jak wiele dla Ciebie znaczy. Spraw bliskiej osobie przyjemność, która być może stanie się rytuałem w utrzymaniu zdrowego trybu życia lub jego przywróceniu.

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

umawianie wizyt

Zadaj pytanie