nasz zespół

tel. +(48) 22 623 02 58, 664 710 048

Anna Jurewicz-Sawa

Refleksolog

Jestem terapeutką związaną z sorensensistem, metodą refleksologii stworzoną przez Dunkę, Lone Sorensen. Prowadzę zabiegi Japońskiego Liftingu Twarzy, terapię thermi, masaż tybetański, a także terapię kontroli wagi oraz bipolar.
Od prawie 20 lat kroczę ścieżką jogi, jestem weganką. Od zawsze żyję w związku z naturą. 
Z zawodu jestem nauczycielką języka polskiego jako obcego po filologii polskiej na Uniwersytecie Gdańskim, a od 2000 roku prowadzę szkołę językową. 
Jestem absolwentką Podyplomowego Studium Coachingu na Uniwersytecie SWPS po 300 godzinach zajęć, a także certyfikowaną Theta healer. 
Studiowałam też logopedię. Dokształcam się m.in. w Personnel Training Institute, gdzie ukończyłam ‘Szkołę Przewodnika Talentów’. Uczestniczyłam w kilku treningach interpersonalnych. Wciąż się szkolę i rozwijam.
Od kiedy pamiętam współpracuję z ludźmi i to ludzie są dla mnie źródłem moich zawodowych i życiowych inspiracji.  
Fascynuje mnie człowiek jako element natury, jego naturalna moc samoregeneracji, dążenia do zmiany, samopoznania, do osiągania równowagi i szczęścia.
Uważam, że kluczową umiejętnością człowieka, który pragnie się rozwijać jest świadome operowanie intelektem, emocjami i ciałem. Wierzę w wytrwałość, miłość, pracę, refleksję i uważność . Wierzę, że każdy z nas ma własną unikalną ścieżkę, którą może zobaczyć, świadomie ją modyfikować i szczęśliwie nią podążać.

       

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

+(48) 22 623 02 58, 664 710 048

umawianie wizyt

Zadaj pytanie