nasz zespół

tel. +(48) 22 623 02 58, 664 710 048

Dorota Sochaczewska

Naturoterapeutka

Wieloletnia  naturoterapeutka, wpierająca się wykształceniem z zakresu homeopatii klinicznej z rozszerzeniem w kierunku fizjologii i patologii chorób układu krążenia i chorób skóry.

Łączy w swojej pracy różne techniki diagnostyczne z zakresu akupunktury metodą Volla  i biorezonansu  Vega-test, które pozwalają  na wczesne wykrycie pewnych czynników ryzyka, dysfunkcji organów i układów, obciążeń toksynami i parazytami.

Dzięki ukończonym kursom w zakresie dietetyki i ziołolecznictwa, proponuje różne programy związane z przywracaniem dobrostanu człowieka. Umożliwiają to też testy dietetyczne z zakresu nietolerancji pokarmowej, dzięki współpracy z firmą Cambridge Diagnostics.

Pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach dotyczących immunodiagnostyki nietolerancji pokarmowej, nowoczesnych badań genetycznych i mikroflory jelitowej.

Współpraca z francuską firmą Nutergia pozwala jej wykorzystać innowacyjne narzędzia do analizy profilu funkcjonalnego organizmu. Testy IoMet identyfikują zaburzenia w organizmie związane z nadmiarem lub niedoborem składników bioodżywczych, co ma ogromny wpływ na ważne procesy biochemiczne w organizmie człowieka.

Terapie i propozycje oczyszczania organizmu są dobierane i opracowywane indywidualnie, co pozwala osiągnąć doskonałe efekty zmierzające do przywracania harmonii w zdrowiu fizycznym i psychicznym.

Wykorzystuje różnorodny wachlarz metod diagnostyczno- terapeutycznych  z zakresu medycyny niekonwencjonalnej

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

+(48) 22 623 02 58, 664 710 048

umawianie wizyt

Zadaj pytanie