nasz zespół

tel. +(48) 22 623 02 58, 664 710 048

Jolanta Barkovskiy

Naturoterapeutka

Specjalistka tradycyjnej medycyny chińskiej od roku 2007. Swoją wiedzę zdobywała w China Academy of Chinese Medical Sciences w Pekinie, gdzie praktykowała w Acupuncture Hospital oraz WHO Collaborating Institute w oddziałach chorób wewnętrznych, neurologicznym i Tuina. Brała udział w badaniach klinicznych na temat wpływu akupunktury na leczenie migren. Była także osobiście uczona w rodzinie chińskich lekarzy specjalnych technik akupunktury, których tajniki przekazywano jedynie w jej obrębie z pokolenia na pokolenie.

W swojej praktyce pomaga w wielu zróżnicowanych przypadkach, między innymi depresji, stresie, chorobach psychosomatycznych i fizjologicznych, przeróżnych bólach ciała, pleców, karku, barków, kolan, głowy, migrenach, bezsenności, kontuzjach, bezpłodności, zaburzeniach żywieniowych.

Od ponad trzydziestu lat zajmuje się metodami służącymi długowieczności. Praktykuje ćwiczenia dla zdrowia, medytację oraz sztuki walki. Prowadzi szkolenia i ćwiczenia z zakresu medycyny chińskiej, Tai Chi, Qigong i Daoyin.

Zakres usług:
- Akupunktura lecznicza
- Akupunktura odmładzająca
- Akupunktura odchudzająca
- Konsultacja żywieniowa
- Zabieg terapeutyczny Tuina (na kontuzje, bóle mięśniowo-stawowe)
- Zabieg relaksująco-regenerujący Tuina
- Akupresura głowy (na stres)
- Qi-healing (masaż bioenergią, tzw. qigong medyczny)
- Konsultacja życiowa Yi Jing (I Ching; kompleksowa konsultacja życiowa z własnym kodem energetycznym)
- Doraźna konsultacja z księgą mądrości, wyrocznią Yi Jing (I Ching; pomoc w decyzjach, dylematach życiowych i konfliktach wewnętrznych przy pomocy wyroczni z chińskiej księgi I Ching)

 

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

+(48) 22 623 02 58, 664 710 048

umawianie wizyt

Zadaj pytanie