nasz zespół

tel. +(48) 22 623 02 58, 664 710 048

Marek Kalwoda

Bioenergoterapeuta, Radiesteta

Jest dyplomowanym mistrzem radiestezji i bioenergoterapii. Absolwent Wydziału Geologii U.W. o specjalizacji „ochrona złóż i zasobów naturalnych”. 

Przez ponad 30 lat pracy w zawodzie radiestety wykonywał usługi dla indywidualnych zleceniodawców m.in. w dziedzinie wskazywania miejsc pod odwierty studni czy odwadniania terenów. W celu oszacowania kosztów ujęcia wody podawał głębokości warstwy wodonośnej zdatnej do picia, parametry głębokości zgadzały się w 97% przeprowadzonych przez niego badań. Wynik ten potwierdziły także odwierty przeprowadzone przez Przedsiębiorstwo Hydro-Geo. 

Wykorzystując metodę  teleradiestezji poszukiwał dla PRCiP Sp. z o.o. Gdańsk (Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych) miejsc opłacalnego wydobycia złota, molibdenu, bizmutu i innych metali na terenach Laosu, Kambodży oraz Filipin. Wyznaczył także miejsca rokujące wydobycie bursztynu pod dnem Bałtyku i w rejonie Lublina. 

Od ponad 25 lat prowadzi szkolenia z zakresu Radiestezji, Bioenergoterapii, Chromoterapii, Synestezji i leczenia energią kamieni szlachetnych, Feng Shui, Astrologii i Numerologii Chińskiej i kalendarza Majów w wielu ośrodkach. W ramach samodoskonalenia zdobył państwowe uprawnienia mistrza Bioenergoterapii, biomasażysty, specjalisty w dziedzinie masażu klasycznego, kaukaskiego i kręgarstwa, które stosuje na co dzień jako terapeuta. 

Należy do grona członków założycieli Polskiego Stowarzyszenia Bioenergoterapeutów PSB „Biopol”, działającego od 1990 roku. Od listopada 2013 pełni funkcję sekretarza generalnego w Ogólnopolskiej Komisji Bioenergoterapeutów i Radiestetów działającej przy Zarządzie Głównym Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie. 

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

+(48) 22 623 02 58, 664 710 048

umawianie wizyt

Zadaj pytanie