nasz zespół

tel. +(48) 22 623 02 58, 664 710 048

Urszula Kwiatek

Dietetyk, Bioenergoterapeutka

Do zdrowia pacjenta podchodzi holistycznie.

Proponuje diety lecznicze, wzmacniające organizm, połączone ze zmianą trybu życia oraz spotkania poradniczo – terapeutyczne, na których pomaga przyjrzeć się problemowi i skutecznie usunąć skutki stresu.  Uważa, ze nie istnieją "diety cud", uniwersalne, idealne dla wszystkich ludzi. Dobra dieta - to dieta opracowana indywidualnie, dla konkretnej osoby, na dany moment jej życia. 

Posiada wykształcenie z zakresu medycyny wschodniej oraz tradycyjnej i co najważniejsze wieloletnie doświadczenie. Po 17 latach pracy jako dietetyk, opracowała własną, autorską metodę diagnozy, w której korzysta ze zdobyczy medycyny tradycyjnej i alternatywnej. Zanim przygotuje dietę odchudzająco – leczniczą przeprowadza dokładny wywiad. Pyta o przebyte choroby, alergie, schorzenia występujące w rodzinie, tryb życia, rodzaj pracy i samopoczucie. Zawsze dokładnie bada i uwzględnia wszystkie wyniki analiz. Pyta pacjenta o cel, jaki chce osiągnąć dietą i najlepszą dla niego formę opieki. Szuka głęboko ukrytej, prawdziwej przyczyny choroby, której usunięcie gwarantuje powrót do zdrowia, o ile pacjent jest na to gotowy. Pacjentowi, który chce wyjść z choroby, podaje pomocną dłoń. Osobie, która stosuje chorobę jako formę manipulacji bliskimi pokaże pułapkę, w którą weszła. Skuteczna i zaangażowana. Pacjentów traktuje partnersko i zachęca do świadomej współpracy.

Indywidualne diety zawsze przygotowuje w wersji pisemnej, podaje spis produktów zakazanych i zalecanych, przepisy lecznicze, zioła, optymalny rytm dnia, przygotowuje wskazówki dietetyczne i nie związane ze sposobem odżywiania (np. najkorzystniejsze formy ćwiczeń fizycznych przyspieszające uzyskanie efektu). Nie narzuca jadłospisów. Opracowane przez nią diety nie wymagają ważenia produktów czy liczenia kalorii.

 

 

Bioenergoterapeutka – Dietetyk. Wykonuje zabiegi pomagające w następujących sytuacjach życiowych i problemach zdrowotnych:

  • wyciszanie i redukowanie stresu
  • pomoc w wychodzeniu z nerwic i depresji
  • problemy krążeniowe, hormonalne, zatoki
  • problemy trawienne - indywidualne diety
  • przygotowanie do operacji w szpitalu - zabiegi wzmacniająco-wyciszające przed operacją
  • zabiegi przyspieszające powrót do zdrowia po operacji
  • psychologiczno-energetyczna pomoc osobom, które utraciły bliskich
  • nauka twórczego rozwiązywania trudności i konfliktów
  • podnoszenie samooceny, doradztwo życiowe
  • profilaktyka zdrowia, poradnictwo medyczno-psychologiczne

Możliwość przeprowadzania zabiegów w domu pacjenta.

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. X

zamknij
umawianie wizyt

umów się na wizytę

+(48) 22 623 02 58, 664 710 048

umawianie wizyt

Zadaj pytanie